Skocz do zawartości

Najtansze OC na wyspach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam ludzi ktorzy maja doswiadcznie w tym temacie, lub ktorzy po prostu moga cos polecic, bo jak widze, ze mam placic 1700 funtow rocznie za np Bandita 600 ktory jest warty mniej to mi sie odechcewa zabawy ;/. Czy tez moze oplaca sie zajechac do kraju i go w Polsce zarejestrowac i placic W zlotowkach 50 razy mniej? NIe wiem co poczac bo w nieskonczonosc na rowerze do pracy jezdzic nie mam zamiaru ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ubezpieczyłem swojego w firmie Mdirect i płacę 33 funty za oc z ac(tylko przeciwko kradzieży i spaleniu) na miesiąc. Wiem że tania też jest:

http://www.bennetts.co.uk/

A tak btw to jaka firma wyliczyła ci 1700 funtów za ubezpieczenie????.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gocompare porownywalem i najtaniej od 800 za rok do 1700. nawet suzuki wywalilo cos kolo 1500 za rok, co prawda moze cos gdzies zle zaznaczylem i dlatego tak drogo. a od ilu lat masz prawko? jakies znizki? bo ja jestem zupelnie bez niczego. od poltora roku prawko mam, ale w anglii zero znizek i ponizej 21roku zycia to tez drozej ;/

 

moze macie jakis adres forum polakow w anglii c bym tam zapytal?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moto mam prawko 6 lat, nie mam żadnych zniżek. Jak zadzwonisz do Mdirect to możesz wykupic ubezpieczenie przez telefon. Albo poprosic wpierw o wycenę.

Z tego co pamiętam był już temat o ubezpieczeniach na tym forum, więc poszperaj.

 

Tu masz linka do innych for dla bikerów z UK

 

http://forum.scigacz.pl/forum-23.html

http://www.polishbikers.fora.pl/index.php

 

oraz na tym forum w dziale Podróze jest temat dla rodaków w UK.

 

szukaj twoim przyjacielem :)

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzylem opcji szukaj ;) no ale nie znalazlem niczego ciekawego, a poza tym wiadomo, ze te ubezpieczenia sie zmieniaja co jakis czas (konkurencja). Mimo wszystko wielkie dzieki za namiary, w tym bennets`ie rzeczywiscie nienajgorzej 48F za miesiac. Jeszcze bede szukal bo do zakupu moto i tak przynajmniej pare tygodni zostalo :clap:

 

pozdrawiam!

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj na tej stronie:

 

http://www.confused.com/

 

Wybierz opcje 'Others' i dalej motocykle. Moze trafi ci sie cos tanszego. Ale sprawa jest ciezka, bo z racji wieku, braku znizek i typu motocykla jestes statystycznym wypadkiem ktory sie wydarzy. Mialem ten sam problem trzy lata temu z ubezpieczeniem samochodu. Probowales podac zanizona liczbe przejezdzanych rocznie mil? Na wielkosc premium wplywa tez gdzie bedziesz trzymal moto, w sensie zarowno adresu jak i stopnia zabezpieczenia (garaz, alarm, kotwica, lancuch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jako mlody mozesz miec problemy i wyzsze stawki.

Ja płace ............. 14 funtów/m-c :icon_eek:

Skontaktuj sie z kolega budzikiem z dzialu dla Angilkow z forum :icon_eek:

On ma jakies fajne namiary na ubezpieczalnie. :buttrock:

 

ps. teraz zobaczylem co koobra napisal. wlasnie o ta strone chodzi i dokladne wypelnianie formularza ubezpieczeniowego. Mozesz troche posciemniac aby miec wiecej znizek :-)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada. Pisza mi, ze najwiekszy silnik w motorze jakim moge jezdzic ze wzgledu na moj wiek i rodzaj prawka to ... 50ccm. Prawko probowalem kazde wybrac i wszedzie to samo wiec chodzi o wiek, czyli co w Anglii jak mam 20 lat to nie moge jezdzic szescsetka? :O

 

P.S. a wlasciwie to jakie ja mam to prawko? (to z Polski) full international, EEC jakies, bo nie wiem co znacza poszczegolne i tez nie wiem jakie jest to polskie nasze, a na nim tez nie jest napisane.

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wklepujac dane mysleli zes Anglik i dlatego tak :)

Tu sa takie przepisy i jako "malolat" nie mozesz jezdzic niczym wiekszym

Jesli jest to Twoj motocykl, masz VC5 na niego na siebie i masz zameldowanie w UK to .............. masz problem :icon_evil:

Musi go ubezpieczyc ktos inny za Ciebie

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykla jeszcze nie kupilem. Prawko mam polskie, zameldowany to nie wiem czy gdzies jestem, bo w ogole nie wiem czy w Anglii jest cos takiego jak zameldowanie. Dziwne tylko, ze w innych ubezpieczalniach przeciez podawalem to samo i jakos normalnie robili mi wycene i nie bylo problemow z wiekiem. Czyli od ilu lat moge jezdzic na czyms wiekszym??? od 21?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...