Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie panujące nastroje na forum są jakieś niezaciekawe- spowodowane jest to prawdopodobnie nadchodzoncym niżem z nad skandynawii, który to znajduje sie w okolicach :) :biggrin:

 

ciekwe co wyjdzie z imprezy?? za ze swojej strony moge powiedzć ze mam 2tyg wolnego........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee, niech Bog broni...urlop z rodzina w puszczce :(( co zrobic moje dziewczyny nie daly sie namowic na motorek...

Pozdrowienia,

Alex

 

buhahah witam

mialem podobny problem z urlopem co mam za dwa tygdonei chcialem na moto a panna samochodem no to stanelo na samochodzie :banghead: ( maly stary gracik :) ) i niedlugo po tym jedziemy autem z kowalewa i na trasie tak przy predkosci 80 km/h hehe jak sie nagle maska otworzyla :icon_eek: i zaslonila wiekszosc szyby to sie tak przestraszyla ze pozniej mowi hehe " to moze na moto pojedziemy na ten urlop " hehe i tak oto udalo sie zalatwic urlop w siodle :icon_mrgreen: :icon_twisted:

pozdro

Ruleś

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki nastrój mi pesymistyczny dopisuje ostatnio. To chyba wina wieku ahhahaha(i tu się uśmiałam). Jeszcze raz namawiam na jakieś spotkano byle nie w ten weekend bo jadę do Szczecina . Do mamusi i tatusia. To co pozytywne to to że się wyspie bo ranne wstawanie o 6.00 codziennie męczy strasznie. O i Piotrze zjem paprykarz. A co pozytywnego to to ze dostałam 50 zł podwyżki.haahhahahahahahahahahahaha

 

 

Zapomniałam pozdrawiam i już zapraszam na moje 30 urodziny w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rules plan chytry (z maska ;)) tylko u mnie jest jeszcze jeden problem potrzebuje 3 miejsca siedzace dla moich dziewczyn...i tu moze byc problem...

 

Alex

 

 

hehe sa dwa wyjsca mniej dzentelmenskie i bardziej:)

te mniej to kobietki pociagiem a ty moto :) :icon_twisted:

hehe albo kup moto z koszem :crossy:

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

no to jest sie z czego cieszyc..:

1.primo PODWYZKA

2. primo PAPRYKARZ

 

to prawda sa tez minusy...bo kto lubi codziennie o 6tej wstawac...

kocham wakacje bo wstaje o 7.oo ;)

 

Generalnie Eli bilans wyszedl na +

 

Pozdrowienia,

Alex

 

p.s. Rules a jak dwie dziewczyny w koszu zmiescic ??? Takie male zadanie matematyczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie pytanie jak włożyć drugą żyrafę.

Wyjąć pierwszą włożyć drugą. Tylko w przypadku dzieci to się nie sprawdzi. A może tej starszej założysz rolki i taki stelaż ze skrzydłem na p[lecy. Jak się dobrze rozpędzisz to uniesie się za moto i też będzie leciała.

 

Tak sobie pomyślałam ze zamiast kasku założyłbyś jej czapkę pilotkę z takimi fajnymi goglami.

Jejku tylko się nie obraź.hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...