Skocz do zawartości

Kask :) Co po LZ6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, Planet mi sie nie podoba a Mito nie wiem czy będę w stanie utrzymac :icon_question:

 

Hunda rządzi :P Heheh :icon_mrgreen:

 

EOT.

 

Powiem tak, że szczerze mówiąc Mito też mi się bardziej podoba ;) Ale uznałem że płacić 30% więcej za inną "obudowę" (bo jak wiadomo, silnik, heble i zawiechy to samo) to trochę przesada. Z tego co widzę to też jesteś z dużego miasta i sądze, że będziesz latał w mieście więc radzę przemyśleć zakup ściga. Dla mnie latanie obudowanym ściegiem w mieście jest mało wygodne i dość uciążliwe. Teraz po tych kilku miesiącach z czystym sumieniem stwierdzam że dobrze że kupiłem nakeda ;) A co do utrzymania, to ceny są te same jak w przypadku innych 125 i są ogólnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczę jeszcze co się trafi - niestety 6-10 letni motocykl w dobrym stanie jest kupic bardzo ciężko :icon_evil:

 

125ka którą kupię będzie używana w 60% w mieście i 40% w trasce, mam kumpla z Viadrem 125, więc będziemy jakieś traski robic :)

Varadero odpada, bo nie nadąże za tatą na ZXR 400, więc w grę wchodzą tylko 2T :D

 

Pees - W Planetce przy prędkosciach rzędu 100-140 km/h mocno zwiewa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczę jeszcze co się trafi - niestety 6-10 letni motocykl w dobrym stanie jest kupic bardzo ciężko :crossy:

 

125ka którą kupię będzie używana w 60% w mieście i 40% w trasce, mam kumpla z Viadrem 125, więc będziemy jakieś traski robic :evil:

Varadero odpada, bo nie nadąże za tatą na ZXR 400, więc w grę wchodzą tylko 2T :P

 

Pees - W Planetce przy prędkosciach rzędu 100-140 km/h mocno zwiewa ?

 

Mój ojciec ma V-stroma 650 i nigdy nie może mnie dogonić :icon_biggrin: :flesje: :biggrin:. Co do zawiewania to tak do 130km/h jest bardzo przyjemnie, a powyżej już ostro zawiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma ZXR 400 i po mieście nadążę (do 120 km/h), ale w trasie to wątpie - około 140-160 km/h jeździ ...

 

Dzięki za info, nie róbmy już totalnego OT :icon_biggrin:

 

 

Pozdr.

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma ZXR 400 i po mieście nadążę (do 120 km/h), ale w trasie to wątpie - około 140-160 km/h jeździ ...

 

Dzięki za info, nie róbmy już totalnego OT :banghead:

Pozdr.

 

Mój ojciec w mieście 50-60 km/h a na trasie 80-100 km/h :D :P

:lapad: :clap: :D

 

Sory za :notworthy:

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...