Skocz do zawartości

Samochód dla Babci?


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru Justy albo Suzuki Swift... są to auta klony... wyglądają identycznie i są w wersjach 4WD. Oba koło 11 tys. zł z napędem na obie osie, ale zdarzają się też znacznie droższe. I jedyną wadą jest to, że jest ich naprawdę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Samurai albo SJ413 - spalanie w okolicach 10l

 

Vitara to nie suv

 

za około 8-10tys kupisz samuraia (kupisz tez za 4 i za 30 :) )

 

Nie wiem czy babcia jezdzila samuraiem? nie jest wygodny, maluch to limuzyna jesli chodzi o zawieszenie :D

 

Pamietaj, że samurai normalnie ma naped tylko na tył. nie moze jechac cały czas 4x4.

 

4x4 tylko w terenie, na sliskiej drodze (snieg) itp. ale na twardej drodze nie.

 

szkoda pisac :notworthy: podam Ci linka i tam znajdziesz o nim wszystko :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie z babci za kółkiem terenówek :clap: W Anglii przeżyłem szok jak zobaczyłem ile tutaj staruszek (60-80 lat) jeździ fajnymi furami takimi jak: Range Rover, MR2, nie mówiąc już o innych mniej wypasionych samochodach :) . Trzeba przyznać, że babcie dają sobie radę :biggrin:

Pozdrawiam Marecki.

 

P.S. I jak, już samochód kupiony?

sie smiej , ja widzialem w Holandii jak jakas starsza babcia wiek moze z 70 lat, wysiadajac z nowego Porshe podpierala sie laska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zakończony, babcia już zakupiła Lagunke(niczego sobie 3.0 V6 :) ) , co do tego że Vitara to SUV to sory, ale chyba nigdy nie jechałeś, ta nowa nie ma takich właściwosci terenowych jak np. moja, z 92 roku, ma rozłączany naped, np.:

-cała moc na tył

-4*4

-4*4 + reduktor , wszystko za sprawa drugiej dzwigni od biegow w kabinie.

 

I uwierz że w terenie to sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...