Skocz do zawartości

Ile razy MY wymusiliśmy pierwszeństwo


nowy011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak dobrze pamietam ganaiłem za toba na zlocie u SS-a i chibaaaa to pamiatka po GPZ 900 Plakatufkiiiii :banghead:

 

a ty i tak jeszcze nie dostałes tzw. BONUSA w postaci liscia .... za ta blizne..

:icon_razz: :icon_rolleyes:

 

mhaaa :D Ganiales do rozkladania namiotu :D Pie***le caly rusztowanie i namiot. Jednego bylem pewny... Brakowalo Ci odwagi zeby mnie uderzyc :D buehehehe :biggrin:

 

A może pochwalisz się jak to w pewnej miejscowości

Wykonałeś stopa na srodku jezdni ( wcześniej wyprzedzajac Prota) :cool: jadać w grupie

 

 

:icon_razz: :lapad:

 

bueehehehe to tez bylo dobre... Ewidentna wina Prota ale, ze starszy to wzialem na siebie :D Teraz sie z tego smieje ale wygladalo to " brutalnie " Na kazdym krecik kopcu Prot tak sie wybijal posladami jak Malysz z progu.

 

mhaaaa :D To byly czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie tylko raz:

wyprzedzałem dwa tiry a przed nimi schował się jakiś mały dostawczak. Niestety z przeciwka był już samochód i nie kalkulowałem jeszcze jednego obiektu. Zostałem na środku przytulając się do dostawczaka. Gość z przeciwka okazał się wyrozumiały - posunał się do krawędzi jezdni i nawet nie "otrąbił".

 

Średnio przyjemne uczycie zostać na środku wiedząc, że z tyłu dwa tiry a bardziej wyhamować się już nie da.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A tak swoją drogą, nie sądzicie że z tymi skrzyżowaniami równorzędnymi jest niezły burdel? Najczęściej nie ma znaku "pierwszeństwo przejazdu" ale na bocznych jest ustąp pierwszeństwa - czasem widać odwrócony trójkąt i można się zorientować. Nieraz tak miałem, że w nieznanym terenie chciałem ustąpić jadącemu z prawej bo nie zauważałem ukrytego gdzieś odwróconego trójkącika. Można sobie tak stać i się tylko denerwować. A jak się zmieni taktykę w takich momentach na porównanie wielkości dróg - co ostatnio uczyniłem, to też się można przejechać - tylko tutaj już jest niebezpiecznie.

 

mam takie same spostrzeżenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: motórkiem to prawie sie nie zdarza czasem tylko jak ktoś wykonuje lewoskręt a kierunki włącza kostkami dłoni w trakcie skrętu :banghead: ... to bywa "ciepło" a że w tym miejscu podwujna ciągła to może drogowcy źle pomalowali :icon_eek: a tak poważnie w terenie zabudowanym staram sie jeździć w miare spokojnie bo posiadam żołwia i mam dla kogo żyć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...