Skocz do zawartości

II Otwarty Zlot Motocykli i Motorowerów w Rudnej


Grzester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z linka podanego przez zalozyciela tematu:

"Mieszkańcy Rudnej licznie przybyli, aby podziwiać prezentacje poszczególnych motocykli,

a były wśród nich: Yamaha Viagro, Yamaha Dragstar, Yamaha R46, Yamaha R1, Yamaha Fazer, Harley Davidson, Honda CBR 900 Fireblade, Honda VFR, Suzuki Intruder, Suzuki GS500, Suzuki GSX-R 750, Suzuki Bandit, Kawasaki Vulcan, Kawasaki Z1000, Kawasaki Nina, Kawasaki KMX, Derbi Senda, Junaki, Quady, Skutery i inne motorowery."

 

Kolego ... oficjalna strona gminy a takie byki ? Trza zgłosić do poprawy a winowajcę niechaj powloką za HaDecja lub "innym motorowerem" :icon_twisted: :icon_biggrin: ;) ;) :eek:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że impreza się udała.Sporo moto różnej maści.Mam nadzieję że zostanie wpisana na stałe w kalendarz imprez motocyklowych.Duże brawa dla organizatorów.

No potwierdzam, było ok....tylko, ze w przyszłości trzebaby z noclegiem co by się piwka troche napić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja przekroczyła 200 moto. Miejscówka na nocleg była wyznaczona. Narazie gromadzimy materiały, zdjecia beda w przyszlym tygodniu na www.sfcr.cba.pl w dziale wypady. Co tu wiecej... Zapraszam na następne :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponieważ odstawiłem żonę w wiadome miejsce ;) , znalazłem trochę czasu by wstawić zdjęcia z Rudnej.

http://aiwadwa.fotosik.pl/albumy/219576.html

Przy okazji parę fotek z Chobieni

http://aiwadwa.fotosik.pl/albumy/220018.html

Pozdrawiam. Malina z Lubina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt impreza się udała :buttrock: Z tego co wiem tyo było ok. 170 motorów na placu. W paradzie jechało 105sztuk. Ale w sumie CK w Rudnej się postarało. Trochę z Grzesterem się też udzieliliśmy <skromny> :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

byłam kiedyś w Rudnej. Był to rok ... nie bede oryginalna ... 2012 :D tak przed wyjazdem do Chorwacji zahaczyłam Rudną. Dojechałam tam o 23.00 i ledwo znalazłam znajomych, padł mi akumulator i regulator napięcia...... ale mniejsza o to. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...