Skocz do zawartości

No i mnie też wezwali...


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przekonałem się już że policjanci przy współpracy ze swoimi kolegami z sądów grodzkich są w stanie udowodnić każdemu wszystko, więc nie wiem jak daleko się posuną żeby np. sprawdzić, czy gość zza kierownicy to naprawde mój kolega z Meksyku

cholera, myślałem że tylko ja mam takie :icon_eek: szczęście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, myślałem że tylko ja mam takie :) szczęście !

 

Szczęście? Wierz lub nie, ale dostałem ponad 1000 zeta za NIC. Panowie policjanci mnie zatrzymali i zaczęli wkręcać kit żeby wyłudzić ode mnie kasę na wódkę, a jak się sprzeciwiłem, zagrozili sądem. I we współpracy z "sędzią" dopieli swego.

Nigdy żadnej współpracy z niebieską stonką ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście? Wierz lub nie, ale dostałem ponad 1000 zeta za NIC. Panowie policjanci mnie zatrzymali i zaczęli wkręcać kit żeby wyłudzić ode mnie kasę na wódkę, a jak się sprzeciwiłem, zagrozili sądem. I we współpracy z "sędzią" dopieli swego.

Nigdy żadnej współpracy z niebieską stonką :) :icon_biggrin:

pieknie! jedyne co nam pozostało to rozłożyć grzywne na raty (możliwości odwoływania się wyczerpałem; spłacam po 50 pln miesięcznie) i próbować wybłagać zwolnienie z kosztów postępowania, co też niebawem czynił będę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z polskim prawem (z tego co mi wiadomo) jeżeli jesteś wezwany jako świadek - masz prawo nie pamiętać zdarzenia. Jeżeli jako podejrzany - masz prawo odmowy zeznań. :bigrazz:

Pozdrawiam.

 

A jako właściciel samochodu - mam prawo dostać mandat. I to chyba jedyne przysługujące mi prawo...

No w każdym razie, jak już wspomniałem - sprawa nieaktualna, kierowca sam zgłosił się bez mojej wiedy na komisariat i dzielnie wziął na siebie 300 zeta i 8 punktów, za zdjęcie pstryknięte z krzaków, jeszcze jakieś liście i gałęzie maskujące było widać, nie było za to widać kierowcy ani nic z samochodu, bo pod jakimś dziwnym kątem ponoć pstryknięte...

 

Bandzior, 3mam kciuki, mam nadzieję, że się uda... ja się zadłużyłem i spłaciłem od razu całość, żeby mieć ten cyrk jak najszybciej z głowy :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...