Skocz do zawartości

Prośba o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niby wszystko ładnie pięknie ale jednak ktoś spierdolił jeden szczegół , który mnie zastanawia, mianowicie naklejki na baku te żółte są źle naklejone, ktoś po prostu pomylił strony przy naklejaniu. Na dowód słuszności mojej tezy wrzucam linka http://bikepics.com/pictures/706242/ tu masz takie samo malowanie i zwróć uwagę na naklejki na baku , nawet napis honda powinien być bardziej w poziomie. Po tym drobnym detalu możemy domniemywać że moto jest całe po lakierz i takie ładne to jest tylko na zdjęciu. Z drugiej strony to dziesięcioletni sport więc nie ma co się spodziewać okrętu i jeśli jeździ prosto to można się w to pchać ale wcześniej dokladnie obejrzeć no i owy feler może być podstawą do negocjacji ceny.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małe są te zdjęcia aby oceniać stan wizualny motocykla, aczkolwiek mi się wydaje że:

 

- z lewej strony motocykla zbiornik paliwa jest lekko wgnieciony (przy tej ostrej krawędzi)

 

- z prawej strony zbiornika odwrotnie naklejona naklejka (napis honda)

 

- po lewej stronie pokrywy alternatora nie powinno być naklejki

 

- na lewej serwisówce brakuje jednej naklejki,

 

- ogólnie zbiornik był cały oklejany - a naklejki są nie oryginalne (nawet kształtu nie mają odpowiedniego)

 

Więcej dupereli nie będę wymieniał, bo jest ich całe mnóstwo. Padaczka wizualna, ciekawe jak technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...