Skocz do zawartości

Mercedes E-klasa kontra XRV ...


nowy011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaa na wesoło opisze jak to dzisiaj jadac do pracy ,zaliczyłem KOLEJNY samochód ( 2 sztuka)

 

Jest taka wąziutka droga z kostki Bauma między ulicą Klaudyny a stacja paliw neste na trasie Toruńskiej .

 

gdzie oszczędza się pare kilometrów co by ssię przebić na tzw. miasto...Zawsze tam tędy śmigam..

 

Sytuacja :

jade sobie za E- kasa powoli . kolo lat cyrka 25 .. zatrzymuje się Merc i ja bo już pacjęt jedzie ta drogą.z przeciwka i nie ma szans na mijanke . Ale widze jak kolo ,,wkłada" wsteczny i cofa na mnie .........!!!!!!!!!

 

Ja klakson do oporu ..nic tylko bum...... hehehe

 

Chyba zauważył ..... że cięzko mnie przepchnąć ( specjanie na hamulcu stałem)

Wyskoczył z samochodu , ja oczywiście też zlazłem bo myślałem że trza bedzie ,,stempel" kolesiowi postawić na twarzy.

Ale zaraz pierwsze pytanie CZY NIC MI SIE NIE STAŁO I CZY MOTO OKI..

Ja mówie że akurat kołem trafiłem w spojler tylni i chyba sie mu wgniecionko zrobiło... i jakies lekkie pęknięcie.... a mój tylko opona się podgieła ( felga cała )

O to DOBRZE .. PRZEPRASZAM PANA....

No ja mu mówię ..NO MYŚLE BO JAK NIE SŁYSZAŁEŚ KALAKSOU TO PRZYNAJMNIEJ DOBRZE ŻE POWOLI COFAŁEŚ"

 

Po chwili mówie ,,jedz człwoieku i czasem patrz w lusterka jak cofasz"

koleś popatrzył na swoje straty , wsiadł i odjechał..

 

Także. cały czas jestem w przekonaniu jak się nie ma ,,zbroi" przed kołem trza mieć koło minimum 21" bo przynajmniej wysoko sięga...

 

Z tym lekkim humorem i uśmiechem na twarzy Życzę miłego dnia i śmiganka ... pogoda dopisuje..

 

 

 

Eeeee czyli luzik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definitywnie wina samochodziarza, ALE

 

"Chyba zauważył ..... że cięzko mnie przepchnąć ( specjanie na hamulcu stałem) "

kamaaaaaaaan.............

 

mhmm przy takim zdarzeniu lepiej działa dla odmiany hamulec tylni. :D

 

Zawsze można się też nogami zaprzeć ...kotwicę zarzucić :icon_razz:;)

 

 

 

ciekawe jak będzie wygląała gsxefa ze szprychowanym 21" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze ze nic sie nie stalo ale przeciez Afryka to pancerny sprzecior :icon_mrgreen:

 

Takie chodzą wieści ............ zwłaszcza hmm pod 2oo w Wawie..

był taki crash test....... niestety z udziałem AT...

 

Jak sobie widok przypomne to się zastanawiam jak on wyszedł z tego bez większych usterek( znajomy oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...