Skocz do zawartości

Najlepsze opony do NSR na zakręty


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na wymianie opon w mojej NSR i nie wiem jakie wybrać.

Do tej pory jeździłem na starych zdartych już Pirelli MT 75.

 

Jak dla mnie to jeszcze dość dobrze trzymają się na zakrętach, nowe na pewno będą jeszcze lepiej, ale czy są w mniej więcej tej cenie jakieś lepsze opony do pokonywania zakrętów?

 

I jak się sprawują Dunlopy Arrowmax D103?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli dla Ciebie dobrze trzymają MT 75 to każda nowa oponka będzie lepsza... Dla mnie te gumy wydają się tak fatalne, że w życiu bym na nich nie jeździł . Podczas niższych temperatur czy opadów, opona jest twarda jak kalosz i nie pozwala nawet na małe złożenie w zakręt. Jeśli chcesz naprawę dobre trzymanie to Pirelli Diablo albo Michelin Pilot Power. Osobiście użytkuje te drugie i są to naprawdę zajebiste gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę w deszcz i po nim, jak i kiedy jest zimno.

 

A pirelli Sport Demon? 40 zł droższe od MT 75

 

 

Sport Demon osobiście posiadałem i jeżeli nie jeździsz zbyt ostro i podczas trudnych warunków będą ok, ale Arrowmax lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigałem na Sport Demon wlasnie NSR i powiem szczerze że nie narzekałem. Na suchym i na mokrym trzymanie ok. Raz tylko mi dupa uciekła bo za mocno sie na rondzie złożyłem ale wyprowadziłem bika, bo czuło sie ten uślizg i można było zareagować a nie jak na niektorych gumach ze nie mają tego marginesu i lekki uślizg to odrazu gleba. Polecam te oponki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280 zł tył to ja nie wiem gdzie ty to kupujesz na uzywke za droga a za nowke za tania :icon_mrgreen:

 

Co powiecie o Pilot Sporcie - slyszlalem ze sa dobre, ale nei sa tak miekkie jak Pilot Powery, a wy co o nich sadzicie??

Edytowane przez tgame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może temat już stary, ale napisze co kupiłem.

 

A mianowicie Bridgestone'y Battlax BT 45.

 

W porównaniu do BT 75, ehh nie ma porównania :D

Teraz sama się prowadzi i składa w zakręty :buttrock:

 

IMO bardzo dobre oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...