Skocz do zawartości

Ptaki


kristekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze przygód z ptakami na moto nie miałem. Co innego robale, bo często jak zdejmuje gogle to się zastanawiam co tak mogło je ufajdać. Mieszkam na wsi ( ale nie na jakimś tam zadupiu, przynajmniej sa większe :rolleyes: ) więc gdy np. kwitnie rzepak to pełno jest tych małych muszek - kilka razy się przejade i gogle czarne od truposzy. Aha, kiedyś na koncercie ptak na mnie nasrał (ale siara) :) :clap: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niedawno spotkałem z wróblem ... Zrobiłem unik i tylko prześlizgnął mi się po kasku. Chyba pęd powietrza biedakiem zakręcił bo w lusterku zobaczylem jak gwałtownie obniża pułap, ale poderwał sie po chwili i poleciał.

Z innej beczki : ostatnio na Ursusie widziałem jak katamaraniarz przejechał małego czarnego kotka. Skur...n nawet się nie zatrzymał, a musiał go widzieć bo kotek szedł powoli w poprzek drogi. Widok był straszny, biedne zwierzę w agonii na ulicy i samochody, które je omijały. :bigrazz:

Wiem, że potrącenie zwierzaka to mało przyjemna sytuacja, ale jak już się komuś zdarzy ... zabierzcie chociaż z drogi to co po zwierzaku zostało. Chodzi mi przede wszystkim o większe zwierzęta bo z ptaków itp. to raczej przy dużej prędkości nic nie zostaje, albo jest rozrzucone po okolicy.

 

Szerokości ...

Edytowane przez raVVVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...