Skocz do zawartości

Klocki Hamulcowe


pucek123123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za przeproszeniem jeden ch.. przeciez i tak to ci pojdzie 140 wiec do tego nie trzba porzadnych klockow no chyba ze jezdzisz sportowo...

 

 

Jak ja nienawidzę jak ktoś tak pier*oli... :biggrin: Czy jak motor wyciąga 140km/h to juz mocne hamulce są nie potrzebne??? Ja wychodzę z założenia, że nie zależnie jaki to motor i ile ma mocy, to hamulce powinny być tak mocne jak to tylko możliwe... Przecież to kurde chodzi o życie i zdrowie... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(pikus91 @ 02 czerwiec 2007 - 22:37)

 

za przeproszeniem jeden ch.. przeciez i tak to ci pojdzie 140 wiec do tego nie trzba porzadnych klockow no chyba ze jezdzisz sportowo...

 

 

 

 

 

Jak ja nienawidzę jak ktoś tak pier*oli... :banghead: Czy jak motor wyciąga 140km/h to juz mocne hamulce są nie potrzebne??? Ja wychodzę z założenia, że nie zależnie jaki to motor i ile ma mocy, to hamulce powinny być tak mocne jak to tylko możliwe... Przecież to kurde chodzi o życie i zdrowie... :icon_rolleyes:

 

...dokładnie tak samo pomyślałem. Poza tym ch...we klocki niszczą tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja do tej pory z tyłu miałem NISSINy (kupiłem moto na nich) i GOLDFRENy ceramic carbon (już je kończe :| ). To co moge powiedzieć to to że na GOLDach hamulec jest niezły ale w porównaniu do nissinów taki "mniej czuły" (ciężko go wyczuć), jeśli chodzi o wytrzymałość to jest chyba nieźle i jak za tą cene to chyba nie ma co narzekać. Teraz planuje potestować BRAKINGi bo ponoś dobre a drogie tez nie są .... Jak je już zjade do końca to bede mógł coś powiedzieć :biggrin:..

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...