Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciągle nadrabiam jazdę motocyklem wspaniałą muzyką którą ktoś mi podarował... ilustracjami a raczej szkicami bo nie mam czasu ich wykończyć, ale...

eniłej...

kiedyś w końcu marzenia sie spełnią...

o drodze, o Intruzie, o wolności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich Intruzów. Ja swoim Intruzem 1.4 jeżdżę już a może dopiero 5 lat i szczerze powiedziawszy straciłem radość z jazdy. Obecny sezon może 3-4 małe przejażdżki i postanowiłem coś z tym zrobić. Kupiłem VTX 1800 NEO i radość z jazdy wruciła. Intruz stoi w garażu i mam dylemat czy sprzedać czy może jeszcze wróci mi chęć do jazdy nim. Szkoda mi Go sprzedawać dlatego, że spędziłem sporo czasu i włożyłem worek pieniędzy w przebudowę. Co robić doradźcie miłośnicy co by nie powiedzieć najlepszego choppera na świecie.

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Jezdze VL 800 którą nabylem w lato tego roku. Rok 2002 i nabite tylko 8000 mil. Maszyna wręcz w stanie idealnym! Ale mam maly mankament,otoz "dzwignia" ssania,po wyciągnięciu nie zostaje w pozycji "ssanie" ,odbija spowrotem. Do tej pory uzywalem klamerki aby zblokowac ją,ale chcialbym to wreszcie naprawic. Czy ktos mial juz do czynienia z ta dzwignią?? Czy musze wymienic caly mechanizm,czy jest tam jakis cwancyk na tych malych zapadkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Nabyłem w zeszłym tygodniu intruzka vs 800 z 1997 i to były naprawdę dobrze wydane pieniądze :biggrin: czeka go oczywiście kilka inwestycji, kilka zaczerpniętych z tego tematu- swoją drogą szkoda że trochę podumarł, naprawdę dużo się tu dowiedziałem :happy: mam nadzieję że w razie czego i tak będzie można na Was liczyć :notworthy: szerokości! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...