Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za uznanie.

Teraz troche odpowiedzi :Pomysly moje,wykonanie juz przy udziale przyjaciela malowanie ramy i innych rzeczy moj przyjaciel nawet nie wiem czy usuwal chrom raczej tylko matowienie ale to tylko na tylnych sprezynach teleskopow,poszerzenie baku i malowanie aerografem moj koles z Bytomia.Czy nie zaglosny ?wydech jest Jardine nawet glosny ale ja uwielbiam glosne wydechy (w takich sprzetach takie powinny byc)moje zdanie,nie wiem czy misie beda sie czepiac bo to bedzie dopiero pierwszy sezon na tym motocyklu(poprzedni tez byl glosny i sie nie czepiali)

Odpowiedz dla Wienka:jakos nie uznaje sprzetow fabrycznych no moze gdyby byl to plastik to tak ,ale takie sprzety maja byc idywidualne jedyne w swoim rodzaju i nie obchodzi mnie ze potem moze go nie sprzedam ma byc moj jedyny i niepowtarzalny mysle dokladnie jak Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamsin....

Niesamowita metamorfoza....

 

jak gdyby z szarego łabędzia zrodził sie wielki dostojny ptak....naprawdę widać duzo pracy przy nim. Mnie urzeka szeroka kierownica, ja też nie posiadam oryginalnej. Zdecydowanie czarny kolor mi odpowiada....lubioe czarny kolor w motocyklach z jakimiś dodatkami.

Ale szyby bym nie zamontowała....chopper, to chopper....musze czuć wiatr.

Ogólnie...wielka przemiana...piekny jest i robi wrażenie

Edytowane przez Damaged_Lady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy moglibyście podpowiedzieć gdzie mogę kupić Akcesoryjne niskie amory na tył i progresywne sprężyny (wkłady) na przód do Intruza 1400 ? Widziałem na niemieckim e-bay i na zagranicznych stronach ale może gdzieś w PL ktoś sprzedaje . Wiem ze mozna obciąć oryginalne trzpienie w tylnych amorach ale nie mam narzędzi żeby to zrobić ... I może ktoś wie gdzie mógłbym kupić nowe lub używane takie płytki (jak np w S83 Boulevard) pomiedzy tylny błotnik a sztrusy, ponieważ zdejmuje sisibar i chcę w to miejsce pomiedzy błotnik a sztrusy włozyć takie własnie płytki zeby to było solidnie skręcone i kierunki miały mocowanie . Pozdr

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze do tematu ;) .. czy nie wiecie gdzie można dostać w Polsce (wysyłka np.) akcesoryjne siodło np Corbina lub inne , chce zmienić siedzisko , mógłbym dać do tapicera swoje org. ale mi szkoda bo są w idealnym stanie i mi po prostu żal je kroić ... dzieki Pozdro

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrzesniu przyplynąl do mnie suzuki intruder 1400 w takim stanie

http://chamsin.fotosik.pl/albumy/362534.html

 

Po czterech miesiacach ciaglego mieszania calego tego zelastwa ugniatania go i rzezbienia w czarodziejskim kotle, dodajac do amerykanskiego oddechu szczypte pylu z Dalekiego Wschodu, duzą ilosc samozaparcia, dosypujac pod koniec gotowania troszeczke szeleszczacych papierkow wyszlo cos takiego.Co jest codzienną dawką balsamu dla duszy. Kto to rozumie,temu nie trzeba nic wyjasniac,kto potrzebuje wyjasnien, ten nic nie rozumie.

 

 

rzeczywiście motorek Ci się udał, jestem ciekawy ile cię to kosztowało keszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze do tematu :icon_eek: .. czy nie wiecie gdzie można dostać w Polsce (wysyłka np.) akcesoryjne siodło np Corbina lub inne , chce zmienić siedzisko , mógłbym dać do tapicera swoje org. ale mi szkoda bo są w idealnym stanie i mi po prostu żal je kroić ... dzieki Pozdro

http://www.werson.waw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...