Skocz do zawartości

IV EDYCJA LAFIRYNDY I LAMPUCERY 21-22 LIPCA'07


Celyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wiem, że trzecia edycja babskiego spotkania jeszcze nie doszła do skutku, ale ze względu na zbliżający się okres wakacyjny, zlotowy itp. profilaktycznie nadaję temat wcześniej, coby sobie termin zaklepać :icon_rolleyes: .

 

ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHĘTNE DZIOŁCHY NA IV SPOTKANIE BABSKIE "LAFIRYND I LAMPUCER" DO MUROWANEJ GOŚLINY 21-22.07.2007.

 

ok 20 km od Poznania.

 

W sobotę ok godz. 15-stej planowana jest parada przez miasto (za zgodą i przy asyście policji tudzież straży miejskiej).

 

 

Bliższe info niebawem :buttrock: Buziaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bezdyskusyjnie BABOZLOT, a przy okazji naszego spotkania, odbywa się Jarmark Św. Jakuba, którego motywem przewodnim w tym roku jest motoryzacja!!

Więc jest pole do popisu. Klaus wystraszył się, że Lafiryndy i Lampucery zdominują Murowaną Goślinę i też nadał temat - ale my się nie damy!!!! :wink:

 

Kilka szczegółów organizacyjnych: Warunki zlotowe tzn. potrzebny namiot, śpiwór, karimata i oczywiście waciki. Do wyboru możemy sobie zrobić ognisko, grilla lub inne takie tam... na co tylko będziecie miały ochotę :clap:

Typowa impreza plenerowa. Gdyby pogoda nie dopisała (odpukać w niemalowane) jest kilka pomieszczeń, gdzie mietły i się można bezpiecznie schować. Miejsca jest dużo.

 

 

O godzinie 15-stej przewidziana jest parada przez miasto na rozpoczęcie jarmarku pomyślałam więc, że to fajny pomysł by uświadomić trochę społeczeństwo, że Bab na Mietłach też jest sporo i żeby się do tego widoku zaczęli przyzwyczajać a nie traktowali nas jak zjawisko.

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak Baby to na miotłach :) Ja będę na pewno I będzie ze mną mój ogon i to chyba nie jeden Ale dla Nich postawimy garaż i Chłopy do garażu miotły pucować :) a my z pełna kultura i gracją :) Dp zobaczenia w Łagowie Tam stworzymy plan unicestwienia Facetów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczecin sie wybiera ?

 

No właśnie próbuję zie z dziołchami skomunikować, jak się czegoś dowiem to dam znać, lub może same dadzą znać w temacie...

 

 

W ramach atrakcji m.in. przewidziane jest, kompanie w jeziorze więc proponuję chętnym zabrać strój kąpielowy - plaży nudystów niestety nie mamy :notworthy:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmaweiałam dzisiaj z dziewczynami ze Szczecina i niestety nie przyjeżdżają.

Ja oczywiście potwierdzam swoje przybycie :icon_twisted:

A co z Monią i Madzikiem?

 

Madzik napisała, że nie da rady, Monia jak jej się uda (będziemy w kontakcie).

A wiesz co z Pocahontas i z Aśką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik napisała, że nie da rady, Monia jak jej się uda (będziemy w kontakcie).

A wiesz co z Pocahontas i z Aśką??

 

POkahontas dam znać, ale motocyklem nie przyjedzie, ponieważ w drodze z Łagowa miała małą glebę i reka w gipsie. Do Aśki zadzwonie.

Strój już zapakowałam, namiocik też.

O której jest spotkanie w sobote i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę czekać z niecierpliwością na info :icon_mrgreen:

Buźka

Jak wracałam z Łagowa to jeden taki na krzyżówce też się zagapił i mi w tył wjechał :icon_mrgreen:

Bamber jeden!!! Ale na całe szczęście nieszkodliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...