Skocz do zawartości

grodzisk maz i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie nie ma nikogo? z okolicy grodziska maz

 

Cześć Panie Gorączka :)

 

Powiat grodziski, gmina Baranów, Kaski Budki nad rzeką Pisia Tuczna :)

Celem bliższego sprecyzowania ... granicznie z Teresinem Niepokalanowem. :buttrock:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brwinów się kłania z tych okolic. Kjuijk sorki, że nie zastałeś nas w Nieborowie, wyszliśmy na moment na śniadanie. A jeśli chodzi o przejażdżki to jestem za. Jakby co to dzwońcie 605217766, lub dajcie posta na forum.

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjuijk sorki, że nie zastałeś nas w Nieborowie, wyszliśmy na moment na śniadanie.

 

Spox, inną razą ... ta czy siak pograłem z dzieciakami w piłkę i pojechaliśmy do Błonia na carpaccio ...

Polecam końkurencję, tak nawiasem, mimo że odchodzi się od polecania ...

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

chciałbym sie pochwalić że w dniu wczorajszym zapisałem się na prawko :) a dzisiaj dogadałem się z gościem i w niedzielę tj. 10.06 przyjeżdża do mnie Yamaha Virago 750 :-)

 

normalnie jestem podexcytowany :clap:)

 

 

narka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Cruiserów i Chopperów bo virago to typowy przedstawiciel tego drugiego gatunku. Chętnie podtrzymam temat, który jest mi bliski :lalag:

 

Dawajcie posty, umówimy się to pośmigamy razem. Śledźcie temat "o odchodzeniu" tam jest grupka viragowców.

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

tak jak mówiłem w niedziele nabywam sprzęta. ale nie nabawię się nim na razie za długo bo już we wtorek lecę na Cypr z małżonką :biggrin: pomoczyć tyłek w ciepłej wodzie :)

Ale po powrocie na pewno się odezwę :)

Jak by była planowana jakaś " akcja " poznawczo-turystyczna :) to dajcie znać na [email protected]

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...