Skocz do zawartości

Co wiecie o KLX 450R


Rekomendowane odpowiedzi

a oczywiscie WR to szczyt technologi swiata :icon_twisted:

 

klx 450 nie bedzie gorszy od innych enduro tej klasy pojemnosciowej.

 

 

LOL. Jeździłeś, że wyciągasz takie wnioski? Czy to po prostu takie wróżenie z fusów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jesteś amatorem, więc spokojnie 5lat przejezdzisz na tłoku. Znajomi na ktm-ach i hausach przy ostrej jeździe tyle przejadą.

 

to że jestem laikiem to pisalem już wyżej i prosze mi tu nie ubliżać dobrze ... xD ale nie chodzi ile się da ... tylko co ile się powinno ....

 

 

 

 

kup sobie drzeta , teraz są po 22tys :bigrazz:

 

 

Bartek .. powiem ci że jak dobrze opchne 12 to mam szanse na EXCF który aż czeka i się prosi u Stolla , jak nie da się namówić na KTM to będzie KLX......

 

sam dobrze wiem że gdybyś byl w mojej sytuacji też wybrał byś KTM ...

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jesteś amatorem, więc spokojnie 5lat przejezdzisz na tłoku. Znajomi na ktm-ach i hausach przy ostrej jeździe tyle przejadą.

 

 

hahahaha 5 lat na jednym tloku w exc 250f hahahahah , trzymajcie mnie bo padne , teraz to przesadziles w druga strone co 2 sezony w exc 250f powinno sie tlok wymienic no chyba ze smigasz raz w miesiacu to wtedy co 5lat moze byc hehehe , nawet jesli przejada 5 lat w exc 250f na jednym tloku to z selekcji a zrobi im sie odrazu selekcja d albo wymiana nikasilu i chce zobaczyc ile mocy ma ten exc 250f po tych 5 latach :bigrazz: :icon_razz: :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem na myśli 250 excf, bo to wiadomo ze w nim tlok idzie szybko, bo to bardzo wysoko borotowa maszyna. Ja mówiłem o exc520 i 450 i 400 tam tłok starcza na tyle, bo nie trzeba tych motorków tak kręcić!!

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem na myśli 250 excf, bo to wiadomo ze w nim tlok idzie szybko, bo to bardzo wysoko borotowa maszyna. Ja mówiłem o exc520 i 450 i 400 tam tłok starcza na tyle, bo nie trzeba tych motorków tak kręcić!!

 

 

 

UWAGA mówi laik :

 

 

stary .... ejjj powiedz mi jak jeżdżą ci twoi kumple przecież to jest nie możliwe .... no chyba że kręcą je do 2000 obrotów i odpuszczają żeby nie przesadzać :bigrazz: hahahaa

 

 

Panowie to nawet taki laik jak ja wie .... nie przesadzać proszę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, bo oni jeżdrzą enduro, czyli nie kręcą bez potrzeby, tylko naprzylad na podjazdach, w błocie itd. I nie mówie że oni codziennie latają, tylko w weekendy.Gawron już też kiedyś pisał, ze też tyle przejeżdzają te motorki.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn do czego ?? do patrzenia sie na niego w garazu?? bo wedlug mnie to exc sluzy do jazdy tak samo jaki sx (no chyba ze sx to juz sie lata a nie jezdzi ;p) ja i tak ciagle nie moge sobie wyobrazic zmiany tloka w exc 450 co 5 lat ( no chyba ze przez 2-3 lata stal niejezdzony )

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem siedziałem dotykałem :lalag: ale wymiana tłoka co 1500km to troszke nie na kieszen normalnego polaka ;(

 

 

Nie, nie moge sie powstrzymac musze, tak stary najlepiej to bierz jeden tlok ze soba w zapasie na wyjazd bo bedziesz musial wymieniac go w polowie droki powrotnej do domu :icon_biggrin: . Co 1500km, eh ludzie ale juz pierdoly gadacie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...