Skocz do zawartości

zapytanie do znawcow tematu modeli yamahy


bervaven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest oferta sprzedazy -jest to uprzejma prosba o informacje.

 

Yamaha 2004 v star 1100 clasic przebieg 4000 mil stan idealny z rurami Vance &Hirey ,dwoma torbami skorzanymi.

Kolor czarny.

Jak jest wartosc mniej wiecej tego cacka w Polsce?

 

 

Dziekuje za odpowiedz

Czy wogole jest jakis biznes na motocyklach sprowadzanych z USA?

Czye teraz wszystko sciaga sie z Unii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest jest... zobacz na allegro ... albo w jakichś komisach...

w większości są sprowadzane motocykle uszkodzone i naprawiane w kraju...

pamiętać jednak trzeba że cena moto z usa jest u nas wyższa o cło, podatek i marżę tego co ściąga...

z tego co widzę to jakieś 40% od ceny w USA :(

 

...ale zdarzają się perełki :biggrin:

 

 

...sam szukam czegoś dla siebie... jakiego Wild Stara (Road Stara)... albo innego VTXa...

Edytowane przez devilcape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest jest... zobacz na allegro ... albo w jakichś komisach...

w większości są sprowadzane motocykle uszkodzone i naprawiane w kraju...

pamiętać jednak trzeba że cena moto z usa jest u nas wyższa o cło, podatek i marżę tego co ściąga...

z tego co widzę to jakieś 40% od ceny w USA :biggrin:

 

...ale zdarzają się perełki :P

...sam szukam czegoś dla siebie... jakiego Wild Stara (Road Stara)... albo innego VTXa...

 

Wczesniej czytałem ,że Royala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest jest... zobacz na allegro ... albo w jakichś komisach...

w większości są sprowadzane motocykle uszkodzone i naprawiane w kraju...

pamiętać jednak trzeba że cena moto z usa jest u nas wyższa o cło, podatek i marżę tego co ściąga...

z tego co widzę to jakieś 40% od ceny w USA :crossy:

 

...ale zdarzają się perełki :biggrin:

...sam szukam czegoś dla siebie... jakiego Wild Stara (Road Stara)... albo innego VTXa...

 

Dzieki za odpowiedz

Sek w tym ze znam w usa faceta(hobbiste )ktory na motocyklach sie zna i ma dojscia do ciekawych maszyn ale ja z kolei jestem laikiem, tez mieszkam w usa a w Polsce nie bylem od 2 lat.

Na allegro widzialem mnostwo motocykli i wcale nie tak duze zainteresowanie.

Wiec jak mi odpisano ze yamaha 2004 vstar 1100 (ktory mi chca sprzedac)z przebiegiem 4000 mil w stanie idealnym z rurami Vance & hirey kosztuje w Polsce 26-28 000 zl to przy obecnym kursie daje to kwote powyzej 9000$

Cena tutaj to okolo 6.800 $.Akurat motocykl o ktorym pisze jest w komplecie z kaskiem spodniami, torbami kurtka o wartosci okolo1000 $ wiec teoretycznie jest po 5800$ plus transport clo jak sie orientuje to 10% vat 22 i co jeszcze nie wiem co daje ponad 9 000 $ wiec jest to cena sprzedazy w Polsce.Nawet gdyby zalatwic dokument na nizsza cene to jak moglbym to w Polsce sprzedac skoro mieszkam tutaj a jest rzeczxa oczywista ze nikt ze znajomych nie zaangazuje sie w ten biznes bo tez laikami sa. No i gdzie tu marza.

Zamrozic pieniadze tutaj, zapakowac w kontener , wyslac , poplacic to wszystko ,wstawic do garazu i szukac klienta to samobojstwo bo mozna z tym cackiem zostac na dluzej - jesli dolar by spadl to mozna zarobic jesli pojdzie do gory to przy zalozeniu ze cena w zlotowkach nie zmieni sie znacznie -jest sie w plecy.

Moge oczywiscie nagrac film z tym motocylkem zrobic mnostwo zdjec i wystawic na allegro ale sadzac jak pisalem wyzej odzew jest slaby

skomentuj moj tekst

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...smutna prawda jest taka że do Polski trafiają najczęściej maszyny po dzwonach... w najlepszym razie po "parkingowej glebie"... a zapewne jak wiesz wartość takiej maszyny jest dużo niższa... w polsce naprawia się ją i wystawia...

 

oczywiście motocykle z czystą chistorią nie bite XVS1100A z 2004 potrafią kosztować więcej... ale to mrożenie gotówki na długi czas... i jakoś tak... "są niekonkurencyjne" :biggrin:

 

cóż... taki rynek... dziwny... nasz ... polski...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na allegro widzialem mnostwo motocykli i wcale nie tak duze zainteresowanie.

 

Cena tutaj to okolo 6.800 $.Akurat motocykl o ktorym pisze jest w komplecie z kaskiem spodniami, torbami kurtka o wartosci okolo1000 $ wiec teoretycznie jest po 5800$ plus transport clo jak sie orientuje to 10% vat 22 i co jeszcze nie wiem co daje ponad 9 000 $ wiec jest to cena sprzedazy w Polsce.

 

Ciężko zobaczyć zainteresowanie na allegro , zwłaszcza przy obcji "kup teraz" :icon_mrgreen:

 

Co do cła to jest 6% nie 10.

Przy cenie motocykla 5800 (spodenki za patola sobie odpuszczamy)i frachcie 700 zielonych to opłaty celne masz w wysokości 1800 dolców.

 

A tak w ogóle to o so chodzi? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...