Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ciebie.

Dzielna z Ciebie kobietka na motorze,mam nadzieje ze zdrowotnie cala i wesola:) A motorek szybko do warsztatu by na drodze prosto i stabilnie ....nabral wiatru w zagle :flesje:

8 czerwca jesli dobrze pamietam jest zlot w Wenecji kolo Znina, mam zamiar sie tam wybrac, ktos sie rzylaczy ??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięli za słowa otuchy. Moto już sprawne byłam już na tym wyjeżdzie w sobote i brodnicy w niedziele. Teraz w Srode szykuje się na kartrodromw Bydzi więc jak widzisz radzimy sobie z hondzią. Jeżeli chodzi o ten zlot o którym piszesz to coś wiecej poisz. Jeszcze trochę czasu ale chętnie bym poleciała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko to co wyczytalem na forum....:)Moze zdaze w srode przybyc do rodzimego miasteczka i wybrac sie do Bydgoszczy,gdzie dokladnie rzecz jasna sie rozgrywa ?!!?

Trzeba bedzie zawinac sie z kims do tej Wenecji ?:)

a Panienka sama smiga Hondzia ?! Czy moze przylaczyla sie do chlopakow z Torunia ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po pierwsze primo nie Panienka. A jeśli chodzi o śmiganie to różne czasami z chłopakami czasami sama. W środy na kartodrom sama bo chłopcy boja się o swoje motorki. W weekendy staram dołączyć do jakiejś grupy jak akurat jest zorganizowany jakiś wypad, zlot itp.

 

A jeszcze jedno napisz co z tym wypadem 8 czerwca bo to już tuz tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dopiero odczytalem Twoja wiadomosc, coz mily wypad ,prawda ??

Przepraszam za panienke ,co prawda nie znalem tytolu a chcialem byc grzeczny.

Tak na marginesie przed wlasnym blokiem wpadlem w poslizg kola mi zblokowalo bo zalapalem piasek,motor lecial na boki ,a ja pierdyknalem sie w kolano i co nie co kuleje,jejk.Malo brakowalo a bym slizg zaliczyl,nie igram jush ,schowalem motorek i co robie ....dobre pytanie ,notatki leza tuz obok a ja sobie snifuje.

oki dokie .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki że mnie odprowadziłeś ten kawałek. Powiem ze niezły jesteś świrus. Uważaj na siebie i ostudz troche zapału ,bo może czasami dojsć do wpadku. Ucz się a jak już zdasz to musimu zorganizować jakiegoś grila z większą ekipą. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnia potyczka dala we znaki, kustykalem ,ale jush jest lepiej i troche jednak spraw zwiazanych z moja jazda przemyslalem oraz po czesci wnioski wyciagnalem, i hope so:)

Swirus nie swirus,kocham zycie...

Dobry pomysl skumulowac troche ludkow i pogawozyc troche przy grillu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Motonitka :)

 

Najlepszym pomyslem jest wsiasc na jednoslad i bujnac chociazby ta rundke po Toronto.

Jak bylo na ceremonii ??

Sadze ze wysmienicie, zdjecia wow cudowne.

Do milego zobaczenia jakos w polowie wrzesnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań mnie zasypał egzaminami , w czwartek mam dwie kobyly ktore ustnie chcialbym zdac, lecz zanosi sie za bieganie za wpisami ,czego najbardziej w swiecie nie nawidze ...tym obecnie zyje!

Jesli pogoda dopisze moze wypadzik uskutecznimy,ale obawiam się ze czasowo bede mial problem

Take Care .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna ta powitalnia :banghead:

 

 

 

No to zaczynam,

na imię mam Roman, jestem nauczycielem w Zespole Szkół Chemicznych. Uczę przedmiotów związanych z fototechniką. Prowadzę również firmę foto-video, więc może się komuś przydam przy jakimś ślubie albo chcinach Mieszkam w Cielu na bydgoskiej obwodnicy. powróciłem do 2oo w lipcu ubiegłego roku i zdążyłem nabroić na jednym forum z którego mnie wywalono.

 

Jeżdzę Suzuki GS 500 f i to f bardzo sobie chwalę. Moim marzeniem jest Triumph Speedmaster. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej imprezie.

 

moje strony:

 

http://swiatobrazu.republika.pl

http://my.opera.com/sephiar/albums/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...