Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :lalag:

Ja z Cierpic sobie piszę :icon_mrgreen: Ogólnie to studiuję na UMK Historię, właśnie skończyłam 4 rok :cool:

Widzę, że tu nawet jakieś imprezki się kręcę :bigrazz: Jakby coś ja się chętnie piszę

Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Torunia bądz okolic wybiera się w tym roku do Polanowa?

 

Słyszałem ze w Polanowie są fajne zloty i mysle ze moznaby było to sprawdzic....

 

Witam wszystkich :)

Ja z Cierpic sobie piszę :icon_twisted: Ogólnie to studiuję na UMK Historię, właśnie skończyłam 4 rok :crossy:

Widzę, że tu nawet jakieś imprezki się kręcę :) Jakby coś ja się chętnie piszę

Pozdrawiam wszystkich :D

Witam tych co nie witałem jeszcze, zapraszam do wspólnych wyjazdów imprez i itd itp

 

pozdr Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Ja z Cierpic sobie piszę :) Ogólnie to studiuję na UMK Historię, właśnie skończyłam 4 rok :D

Widzę, że tu nawet jakieś imprezki się kręcę :D Jakby coś ja się chętnie piszę

Pozdrawiam wszystkich ;)

Witam na forum i serdecznie zapraszam do wspólnego śmigania. :wink: :crossy:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj byłem toruniu w wilmacie, a z alex-em to normalne że się człowiek nie spotka chocby jechał tą samą drogą :icon_question:

 

Ognisko jest OK można by wreszcie swoje ryjki z bliska zobaczyć bo nie wszystkich znam z autopsji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Haa Romans tu mnie masz...juz kiedys sie probowalismy spotkac :icon_biggrin:..ale co sie odwlecze to nie uciecze...ja po prostu wolno jezdze - generalnie wolny pas po prawej stronie (jak jest), no wiecie ten dla Pizdzikow :flesje:

jeszcze chwila w poniedzialek, wtorek rejestruje sprzet..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znowu . Wróciłam ze Szczecina . Strasznie zmarzłam bo wracałam wieczorem na miejscu byłam o 23.00. Wziełam ciepłą kąpiel i zasnęłam. Teraz jestem haha. Ok kiedy jakiś wypad? Może zorganizujemy jakieś ognisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...