Skocz do zawartości

Informacje o kawasaki zz-r 600


Gość Baza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz poszukać w necie, na Republice jest kilka stron o tym motocyklu. Mogę napisać tyle że kolega miał taki motocykl i bardzo go sobie chwalił. Wygodny, mocny silnik, mało awaryjny. Jedynym poważniejszym mankamentem jest korodujący układ wydechowy dlatego trzeba zwrócić na to szczególną uwagę bo wymiana jest bardzo kosztowna. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: a ja mam takiego zygzaka i nie narzekam. co do opisów to rzeczywiśie bieda. parę podstawowych informacji znajdziesz w necie i już. nawet rozbieżność co do wagi znalazłem w dwóch opisach. co do mocy też - raz piszą że 99 , raz 100. na razie nic mi nie szwankuje - a mam rocznik 90! jedynie teraz pod koniec seoznu jak momentalnie odkręce na maksa na jedynce lub dwójce to zaklepią cichutko zawory - więc chyba po prostu czas je ustawić. fajna turystyczna krówka. :D Pisze że krówka bo na yamaszce fzr 600 odczułem różnicę w przyspieszeniu. mój kumpel ma - to wiem co mówię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ZZR według mnie to barzdo fajny motorek !! Nie nazwe go krówka :-) bo na "yamaszce" nie jeździłem ale po przejechaniu sie ZZR stwierzam, ze jest dobry motorek (jeżeli chodzi o jazde mp. wygoda) co do informacji na necie sa strony postaram sie napsiac kilka adrsów stron !!

 

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZR według mnie to barzdo fajny motorek .

 

OOOOO jakże Cię lubię :( A jesli znajdziesz coś ciekawego o moim zygzaku to napisz.

I jeszcze jedno - jak usiądziesz na zxr-a np.7 to zobaczysz dlaczego na swoją maszynkę mówię KRÓWKA!!! :D :lol: :roll:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...