Skocz do zawartości

Samochód zepchnął motocykliste na latarnie...


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak mam prawko kat A prawie 20 lat jezdze tez cos kolo tego z przerwa klikuletnia w srodku jak czytam niektorych "motocyklistow" to az sie zastanawiam jak dlugo niektorzy jeszcze pojezdza. Jak czytam na forum o glebach, paciakach itd kilka razy w sezonie to powiem ze sam bym dawno juz nie jezdzil motocyklem gdyby mi sie to trafialo bo bym stwierdzil ze do tego sie nie nadaje. Tydzien temu jadac trasa WZ samochodem przeciskal sie majac 1,5 metra wolnego motocykl prawie przestawiajac mi lusterko ... wiadomo trabic nie bede ale nie dziwie sie ludzom ktorych rysa na lusterku bedzie kosztowala kilkaset zlotych ze sie nieraz denerwuja bo niestety taka jest prawda ze wiekszosc nie potrafi sie przeciskac inaczej niz chybotajac motocyklem jadac na pajaka ;)

Najbardziej obuzaja sie zawsze osoby ktore nie jezdza motocyklami i samochodami tylko samymy motocyklami a czesto nawet nie maja prawa jazdy.

 

Obserwujac przez lata jak zmieniaja sie warunki na drogach mozna powiedziec ze o ile teraz gorzej sie jezdzi bo jest wiecej samochodow to i kultura u prowadzacych auta w stosunku do motocyklistow znacznie sie poprawia. Oczywiscie mase jest kretynow ale procentowo nie wiem czy nie mniej niz u motocyklistow. Wlasnie kilka dni temu pokazywalem zonie jezdzaca pare po warszawie na motocyklu w szortach i bez kaskow ...

 

Chce ktos wojny z katamaraniarzami prosze bardzo tylko ze w tej wojnie zwyciezca moze byc tylko jeden a bedzie nim katamaraniaz a przez kretynizm niektorych motocyklistow ucierpia ci najmniej winni.

Przeciskam sie ostatnio codziennie do pracy .. czesto ludzie przesuwaja samochody abym przejechal nie przyspieszaja ruszajac kiedy widza ze wjezdam w luke, ogolnie jezdzi sie znacznie lepiej kiedy widze ze jest jakis kretyn obok mnie czy przedemna to po prostu odpuszczam i tak wiem ze za chwile wyprzedze go najwyzej innym pasem a on pozostanie korku. Pamietajcie o jednym jesli urwiecie komus lusterko za zwykla nieuwage ta osoba moze przed innym motocyklista w przyszlosci zlosliwie przyhamowac i kto na tym lepiej wyjdzie ?

Trzeba byc ponad pewne rzeczy zeby sie cieszyc naprawde z jazdy motocyklem ...

 

Co do wypadku .. mimo ze to kilkadziesiat metrow ode mnie to nie znam okolicznosci ale rozstrzygnie to sad i zapewne sprawca zostanie odpowiednio ukarany ... ale warto tez pomyslec o tym ze chcac zmieniac innych warto tez postarac sie zmienic siebie ...

Edytowane przez Martius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...