Skocz do zawartości

:: WYJAZDY ::


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chrapkę na ten wyjazd. Ale 100% pewności czy moge jechać będe miał w piątek 13-go z rańca :icon_mrgreen:

 

Draco to zupelnie jak ja ... Daj znać na komórke czy jedziesz ... no i kurde co z namiotem ;) :icon_mrgreen: ... bo domki wolne slyszalem ze najblizej 2,5 km od pola namiotowego na którym impreza sie odbywa ... !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco to zupelnie jak ja ... Daj znać na komórke czy jedziesz ... no i kurde co z namiotem :icon_evil: :banghead: ... bo domki wolne slyszalem ze najblizej 2,5 km od pola namiotowego na którym impreza sie odbywa ... !!

Browar - namiot to nie problem. Ten mój, teoretycznie, jest 3-osobowy. Praktycznie....powinno wejść 2x więcej luda :buttrock:

Aha Browar, jechałbyś w piątek czy sobotę :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar - namiot to nie problem. Ten mój, teoretycznie, jest 3-osobowy. Praktycznie....powinno wejść 2x więcej luda :)

Aha Browar, jechałbyś w piątek czy sobotę ;)

 

 

Tam trzeba 7 godzin jechać ... więc kurcze ... w piątek nawet jeśli wyjazd o 17 to o pólnocy dopiero na miejscu ... ja Ciągle walcze żeby móc pojechać ... wyjaśni mi się dopiero jak juz pisalem w piątek... no może w czwartek .. wiec ... hmmm ... narazie ciężko sie umawiać na 100 % ... ale wstępnie mozemy sie zdecydować ...

 

Co proponujesz ? Piatek popoludniu wyjazd ..albo sobota z samego rana ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar-ja tam mogę na noc jechać. Ze mną niema problemu. Ale jeden warunek-ma nie padać.

Wyjazd o godz. 17-tej jest w moim przypadku mało prawdopodobny. O tej porze to ja dopiero z pracy wracam. Wypadalo by coś zjeść, wykąpac się, itp.... W tym przypadku realna godzina wyjazdu to 18.30-19.00.

No i jeszcze jedna sprawa-czy o północy będzie nam się chciało namiot rozstawiać :)

Tak więc pozostaje chyba sobota rano, lub wzięcie urlopu na piątek, na co ja mam 1% szans...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie padać lub będzie realna zapowiedź deszczu to ja odpadam ... co do urlopu na piątek .. ja nie dostane podobnie jak ty na 99 % ... namiot w środku nocy.,, hmm dla mnie nie problem ... :icon_mrgreen: ..

 

no nic to będziemy widzieć jak się bedzie sytuacja rozwijać ...

 

PS.. a jechalby jeszcze kto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj mogę powiedzieć na 1000%, że do Zbiczna nie dam rady pojechać :icon_mrgreen: :biggrin: :flesje:

 

Dodano: 10.07.2007, godz. 12.00

Mam inną propozycję na sobotni wieczór: zlot w okolicach K.Koźla. Szczegóły TUTAJ

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Zbiczna mogę powiedzieć, że też napewno już nie pojade .... :banghead: ... (remont w chacie i pracodawca) ...

 

... ale, że do Kędzierzyna mamy rzut Beretem to może udaloby się zerwać .... choć też jeszcze nie jestem pewny ... :banghead:

 

FUCK !! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, później z Bronxem trasę w tempie familijnym zrobiliśmy po fajnych leśnych asfaltach w sumie jakies 150 km wczorajsza przejażdżka liczyła .... fajnie bylo ...

 

.. Draco sorki że nie odpisałem .. ale zero na karcie w komórce ... wszystko poszło na gadke z Manonem :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, później z Bronxem trasę w tempie familijnym zrobiliśmy po fajnych leśnych asfaltach w sumie jakies 150 km wczorajsza przejażdżka liczyła .... fajnie bylo ...

Browar, asfalt, jak to asfalt, czarny, dziurawy...ale tamtejsze lasy...miodzio...raj dla enduraków :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

No to może warto mniejwięcej popytać kto z tych Rybnickich zjebów śmiga na ten pogański obrząd pełen brudu, śmierdzącego piwska, głośnej muzyki i tej ...... młodziezy :biggrin:

 

PZDR

Ja kombinuje bardzo poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

No to może warto mniejwięcej popytać kto z tych Rybnickich zjebów śmiga na ten pogański obrząd pełen brudu, śmierdzącego piwska, głośnej muzyki i tej ...... młodziezy :)

 

PZDR

Ja kombinuje bardzo poważnie ;)

 

 

NA POLSKI: " Kto do K**wy nędzy zapie***la na Woodstock 2007 :biggrin: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...