Skocz do zawartości

Zlot jezioro nyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie czy w tym roku będzie organizowany zlot w Nysie na jeziorze ?

 

O który zlot pytasz? Masz dwa do wyboru, chyba że chodzi o jakiś inny. A tak na wiasem mówiąc wkurza mnie 95% pytań typu "kiedy będzie taki a taki zlot". Wystarczy wejśc na stronę Świata Motocykli lub stronę Klubów Motocyklowych i masz terminarz prawie wszystkich zlotów w sezonie.

 

• 26-27.05.2007 Kolejny Zlot Motocyklowy Nysa 2007, Motofort, tylko dla uczestników ze zgłoszeniami imiennymi. Organizator: Nyski Klub Motocyklowy, tel.: 0-886 619 971 - Gruby, 0-889 882 482 - Orzeł, 0-661 963 005 - KM, www.motofort.boo.pl

 

• 1.09.2007 IV Motoparty Nysa 2007, Nysa. Organizator: Nyski Klub Motocyklowy, tel.: 0-886 619 971 - Gruby, 0-889 882 482 - Orzeł, 0-661 963 005 - KM, www.motofort.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z tego co się orientuję. Zlot w Nysie nad zalewem robiła ekipa z Outlaws MC. W tym roku przenoszą się trochę dalej do Turawy, także nad jezioro. Zlot ma być w pierwszy weekend sierpnia, jakoś 3-5 chyba. ale wiecej można znaleźć na stronach tego klubu http://www.outlawsmc.pl/cocpol.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Turawa - zajebiste miejsce no i imprezka też w pytę. Bawiłem się do granic absurdu. Fajna muza no i te laseczki na scenie. Fajnie się ruszały. Smakowała mi ta śmietanka z cycuszków. Żeby tam wpaść przerwałem na chwile wakacyjne wyprawy i nadłozyłęm drogi, ale warto było. Mam nadzieję, że za rok w tym samym miejscu także się spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...