Skocz do zawartości

Krzywy wał w k-750????


lukasowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią, kupisz rusa to go najpierw rozkręć i zobacz co w trawie piszczy, bo niepodzianek może być masa D.gif

 

..czasami to nawet go rozkrecac nie trzeba.. ;)

ale pozory myla, u mnie w silniku niektore czesci tez niby cacy byly.. :bigrazz:

 

czlowiek sie na bledach uczy

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rusku nada mieć mase farta aby kupić część jako taką, albo tak jak my z kolesiem elektroniczny twardościomierz i dobre oko jak są szlifowane krawędzie czy z promieniem czy na ostro itd. itp. Tak naprawdę zapomnijcie o kupowaniu czego kolwiek przez pocztę jak sam nie oblukasz i nie sprawdzisz to w 90% kupisz plasteline albo gównolit a swoją drogą jak ta swołocz latała w kosmos?, sam się narobiłem przy swoim i co? dalej mam kilka nie rozwiązanych problemów np. hamulce z tym gównem naprawdę niewiem co zrobić a wał w dobrym warsztacie lepiej zregenerować niż kupić nowy a tak wogule to wszystko rozebrać sprawdzić twardości wszystkiego co się da i znając się co powinno mieć jakąś twardość mamy połowe sukcesu tylko nigdy nie wiadomo czy np. gdzieś tam niema burchla powietrza bo niestety półfabrykaty stali gatonkowych mają też do dupy ogólnie mówiąc zasrane gówno i czlowiek wiele jeszcze razy będzie się męczyl aż trafi na dobrą część napewno wszystkie uszczelniacze są fajansowe i proponuje wprowadzić absolutny zakaz ich montowania a jak niema zamienników tulejować gniazda wciskać tulejki na walki co by pasowały a i jeszcze jedno żadnych ruskich łożysk. To może ten sprzęt troszku pomyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, kupisz rusa to go najpierw rozkręć i zobacz co w trawie piszczy, bo niepodzianek może być masa D.gif

 

Taa.... Mój ural to jest igiełka, 800km przejechane a już trzeba połowe silnika rozebrać...;/

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...