Skocz do zawartości

baba skręcała w lewo


Kilvov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech...nie wierze :( Jeszcze dwa dni temu był na forum,a teraz już nigdy... :(

Naprawde smutno,dobrze go pamiętam,mądrze pisał.Grono "Błękitnego szlaku"się powiększa :( Był właściwie pierwszym którego kojarzyłem na forum jak się zarejstrowałem :icon_mrgreen:

Pare cytatów które napisał,jego ostatni post:"Właśnie troche wiecej mocy mi potrzeba",co napisał o swojej nerce na bikepics:"Moje cudo świata Honda NSr 125 98-99r. z całym układem wydechowym Arrowa :P Życie na niej zaczyna się od 8tyś.obr. Ci co znają ten motor wiedzą co potrafi w seri a po tuningu to już szatan :biggrin:) 170km\h pociągnie konkretnie po drodze"

Pomykaj bo niebiańskich autostradach :(

Edytowane przez Pixel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja byla wina, czy droga osiedlowa czy nie, to nie ma juz zadnego znaczenia... raczej przemyslmy czy w takim przypadku byla jakas szansa obrony... 100km/h .. czas reakcji przy takiej predkosci to jakies 18 m .. hamowanie ok 55 m.. to duzo jak na niepewna sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wiek, ta sama sytuacja - tyle, że ja mam połamaną reke : |

 

Ostatnio słysze ciągle o tym, że ktoś wymusza przy lewoskręcie. Jakiś burak myśli, że ma golfa GT to zdąży albo skręci nawet nie patrzac co jedzie z naprzeciwka czy " oślepiło" go światło (niby przyczyna z mojego wypadku :| )

 

Wiem, że może mam może jeszcze mało lat, ale UWAŻAJCIE JAK WIDZICIE AUTO Z LEWYM MIGACZEM LUB DOJEŻDŻAJĄCE DO SKRZYŻOWANIA BO ... czasami kończy się to tak jak tutaj. Nie ważne czy z twojej winy jest wypadek, ale zawsze największe obrażenia ponosi motocyklista.

 

 

 

 

Szkoda [*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Pogrzeb jest w czwartek o 14:30 w kościele wojskowym.! Jego rodzice zgodzili sie na motory na pogrzebie! więc jakby ktoś mógł przyjechać i porzegnac jednego z swoich to było by napewno miło dla Niego;(

 

 

 

 

 

 

[*]

Edytowane przez scooby_bp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu...trzeba się przestraszyć żeby nabrać pewnej pokory. Chyba że ktoś posiada takową od samego początku. Szkoda że to była jego ostatnia lekcja....

Wieczne odpoczywanie....

 

 

tyle w temacie.

 

szkoda... widocznie Bóg potrzebuje motocyklistów w niebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za te słowa. To był mój brat. Nasi ojcowie to bracia rodzeni. Wiele razy dzwonił do mnie pytając sie o różne rzeczy. Jaki kask, jakie kombi, jak zrobic to, jak tamto. Ja z chęcią z nim rozmawiałem i cieszyłem się, że mój brat też jest tym zarażony. Wiem, że nie ma co tak mówic ale mam zajebisty żal do siebie może gdyby ... proszę was pamiętajcie o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niebyła osiedlowa uliczka;/ to była normalna ulica na której samochody zawsze z 80 jeżdzą;/ był moim przyjacielem;/ cięzko przęłknąc jego śmierc to co kochał obróciło sie przeciwko jemu;/

 

Pochodzę z tego miasta. Znam je jak własna kieszeń, motocyklistów też.

Wiesz, że w tym mieście nie jeździ się więcej niż 80km/h motocyklem? Znasz realia, znasz warunki na ulicach? Wiesz że w tym meście ludzie nie wiedzą co potrafi motocykl? Sam miałem bardzo niebezpieczne sytuacje jak i moi znajomi na tych ulicach.

 

Szkoda chłopaka, no po prostu szkoda!

 

Ale nie zapie**ala się po mieście stówką w wieku lat 16 przez skrzyżowanie.

 

Mam nadzieję, że pozostali wezmą sobie to myślenia i nie będzie kolejnego wypadku w tym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...