Skocz do zawartości

Honda MTX blokada na module zapłonowym


Sydney
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Wiem ze ten temat był już poruszany na forum wiele razy ale spedziłem ponad 2 godziny i nie znalazłem nic co mogło by mi pomóc. Posiadam Honde MTX 80 R która na dniach bede skladał, ponieważ czekam na części silnika. Przed rozebraniem kreciła na 8 tyś, i jak prubowałem przegazować to przy tych 8 tyś przerywała, ale czasem się wkręcała wyżej, co jednak zazało sie bardzo żadko. Wiem ze blokady są założone na dyfuzorze, tłumiku, membranie i module. Dyfuzor nie problem i membrana też. Co do modułu wiele osób piszę ze trudno go otworzyć itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy stancja lutownicza na gorace powietrze, i przy 400C plastik robi sie miękki jak guma, rozebrałem tak już 2 modóły z cewką od piaggio, z czego jedną naprawiłem. Nie w tym rzecz. Chodzi mi o jakąś solucje, schemat itp co pomoze w odblokowaniu czyli wszystko co pomocne. Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt Ci nie pomoze bo raczej nikt na tym forum nie odblokowywał takiego modułu (chyba) wiec musisz sam kombinować. Czytając twoja wypowiedz możliwe że wina nie lezy w module a w magnecie które daje impuls na moduł w złym miejscu sam to przerabiałem w mbx-sie i obiawy były identyczne ma miałem zamontowane magneto od powietrzaka które daje za pożno iskre w stosunku do magneto od cieczaka. Jeśli chesz się czegos wiecej dowiedzieć pisz na gg (nawet jak jestem niedostepny bo czesto jestem na niewidocznym) lub PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...