Skocz do zawartości

Klub Motocrossowy


Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale kupie jakies moto z wyrzej wymienionych do 2500? bo nie wiem czy bede mial wieksze fundusze...

no 125 :D miejsze pojemnosci w Twoim wieku to juz cienko. 2500zł to raczej bedize kiepsko kupic cos w zosnym stanie i z papierami a te raczej Ci sie przydazą jezeli mieszkasz na prądniku bo w najblizszy sensowny teren masz 11km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papierow akurat nie potrzebuje bo bede glownie na wsi jezdzil bo mam dzialke i tam bede trzymal... a w krk nie mam gdzie tego zostawiac.. Zastanawialem sie tez na CZ 250 ale nie wiem jak z czesciami do tego? Wie ktos moze? A czy ceny moto po sezonie (w zimie) sa mniejsze?

Edytowane przez Pawsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje klubu motocrossowego w krakowie lub okolicach (niedalekich). Jak ktos zna jakis niech poda strone www, lub jakis inny kontakt... Dodam ze mam 16 lat i takiego potrzebuje zebym mogl sie zapisac!

 

po co chcesz sie zapisać ??

 

jesli po to żeby startowac w zawodach to 2500 na motor to o wiele za mało

 

to bardzo drogi sport jesli chodzi o wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce narazie startowac w zawodach... Chce sie zapisac zeby miec z kim pojezdzic bo nikt z moich znajomych ani nie uprawia tego sportu ani mu sie podoba!

 

do tego nie trzeba sie zapisywać do klubu poprostu musisz poszukac ludzi

 

napewno jest takich wielu

 

wustarczy posiedziec gdzieś w lesie i ponasłuchiwać napewno sa u ciebie miejsca gdzie chłopaki lataja na sprzętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... akorat czesto siedze na wsi i mam niedaleka taki fajny lasek ale nigdy nic nie slyszalem.. Mam jednego kolege ale on ma moto 40 km za krakowem i nie chce mu sie na moto do krakowa jezdzic.. a tym bardziej do mnie na dzialke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... akorat czesto siedze na wsi i mam niedaleka taki fajny lasek ale nigdy nic nie slyszalem.. Mam jednego kolege ale on ma moto 40 km za krakowem i nie chce mu sie na moto do krakowa jezdzic.. a tym bardziej do mnie na dzialke!

gdzie masz tą działkę?? mam dwie działki po dwoch stronach Krk miedzy 20 - 40km i czesto tam bede bywał z motorem więc moze akurat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkiej wsi... wiesz gdzie to?

Są trzy wielkie wsie :D w małopolsce. Jedynie to ta na połnoc od Krk juz cos blizej ale i tak sporo. Ja blizej Skały.

No nic w kazdym razie przez klub to kolegów do jezdzenia nie znajdziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...