Skocz do zawartości

Wypadek na Wisłostradzie 10/05 rano


pastec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc do pracy, na skrzyżowaniu Wisłostrady z ulicą Wilanowską (ok. 500m za mostem Poniatowskiego) , w kierunku Wilanowa widziałem rozbite moto.

Moto było niebieskie, prawdopodobnie Kawa Z 750. Była straż, ale nie było już pogotowia.

Jeśli ktoś wie co z bratem bikerem to dajcie znać.

Napiszcie też coś o przyczynacvh aby móc wyciągnąć wnioski.

 

pozdro,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jechałem tamtędy tylko z drugiej strony, tuż po zdarzeniu. Zatrzymałem się czy nie trzeba pomóc, ale na szczęście motonicie nic się chyba nie stało. Przynajmniej tak twierdził. Chwile z nim pogadałem. Mówił, że ma ochraniacze. Czekał na pogotowie, bo w takiej sytuacji nigdy nic nie wiadomo.

 

Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa, przez kierowce mondeo skręcającego w lewo w ul. Wilanowską z Wisłostrady, na motocyklu jadącym Wisłostradą od strony Ludnej. Moto uderzyło w auto (nie wiem jak, bo skupiłem sie na motonicie), mondeo uderzyło jeszcze w jakąś taksówkę. Stała też vectra odwrócona o 180 st. Widać było po śladach hamowania i stanie poszkodowanego, że predkość moto nie była zbyt duża, ale i tak bike na złom :notworthy:

Bogu dziękować, że nic mu się (chyba) nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa, przez kierowce mondeo skręcającego w lewo w ul. Wilanowską z Wisłostrady, na motocyklu jadącym Wisłostradą od strony Ludnej. Moto uderzyło w auto (nie wiem jak, bo skupiłem sie na motonicie

ehh :/ typowa sytuacja. Auto skreca w lewo,przy okazji wymusza i motocyklista do niego. 17.04 miałem to samo zdarzenie i połamałem ręke :|

 

W przyszłości będe zwalniał do 40-stu w takich sytuacjach bo buraków na drodze jest pełno

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się zapalił to nie wiem, bo nie widziałem, ale jakiś koleś kurzył strasznie gaśnicą (co mogło wyglądać jak dym bo się wczuł trochę za bardzo;) ). Ja to nawet nie widziałem żeby płyny się jakieś wylały, tylko pełno plastiku dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...