Skocz do zawartości

Tłumik Two Brothers Racing - zna ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

kumpel ma w bladym i powiem szczerze ze gada mega!!! nie chodzi basem tylko ma taki ostry gang. dla mnie rewelka!!!. widzialem do mojego moto ale cena mnie zabiła i odpuscilem. Debile tez daja rade :banghead:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kominy. Solidnie wykonane. Bierz! Tylko nie kup slip ona D.gif:D

W stanach smigalem na 600f4 i calkiem solidnie gadal smile.gif

 

a co takiego slego jest z slip-on? przeciez wlasnie chodzi o koncowke a nie o kompletny uklad wydechowy za 800$ w zwyz. ja mam 2bros i nie zamienilbym na nic innego, yoshi, akra wymieka przy tym. Pod wzgledem dzwieku moze micron dorownac (w r6). Pod wzgledem przyrostu mocy (bez dostrajania) zajal 2miejsce. Moi znajomi maja w K3, K5 i tez daje ladnie.

 

kup nie bedziesz zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug slangu Yoshimury slip-on nadaje sie tylko do ukladow dedykowanych , czyli prosciej mowiac jesli masz racingowe kolektory Yoshi, to kupujesz komin typu slip-on Yoshi. Slip ony sa mocowane na sprezynki.

Yoshi do seryjnych kolektorow wypuszcza kominy w wersji bolt-on, czyli dostosowane do fabrycznego kolektora.

 

Two Bros pod nazwa slip on ma kominy pasujace do seryjnych kolektorow. Trocje mnie to dziwi zreszta.

 

Klaudiusz pilnuj sie z clem :)

 

 

Tak przy okazji, sprzedam nowy wydech Yoshimura RS3 do GSXR ;)

 

Jakby ktos szukal jakiegos dobrego wydechu do swojego sprzeta to moge cos pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...