Skocz do zawartości

Zlot ogolny! 18-20 Maj Przypki kolo Tarczyna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżbyś zamierzał być ptysiu??

A w które miejsce nasmarować Cię słonko kremikiem??

Prot, weź ty sie loguj ze swojego konta :)

 

p.s. Niestety termin koliduje z Koszelówką :biggrin: ale miejsce fajne trzeba sie tam kiedyś przejechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot, weź ty sie loguj ze swojego konta :biggrin:

No muszę Cię zmartwić brzoskwinko, ani Prot ani Olesia.

Czy we wszystkich dziedzinach wykazujesz takową prędkość reakcji na bodźce zewnętrzne??

Zgadnij któż to się dzisiaj tutaj ukrywa??

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..miedzy innymi wystapi MECH!!

 

Ze szkoły pamiętam, że mech występuje na drzewach od północnej strony :icon_biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie imprezy a owszem sympatyczne.Ja sie jeszcze zastanawiam bo cos szanowne Panie zaszalalyscie w tym roku z cena za wjazd :biggrin: albo szukacie "dzianego" materialu na meza :crossy: :notworthy: i juz na bramie nastepuje selekcja "finansowa" :icon_biggrin:

Edytowane przez Fabio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kto był na tej imprezie? Widziałem kilka osób z forum z paroma nawet pogadałem (czyt. Fabio ;) ) . Impreza ogólnie gorsza niż poprzednie zloty Amazons. Drogo (albo to ja jestem taki sknerus :) ), park maszyn 1000 metrów od pola namiotowego :wink: (ja tam miałem tylko spiwór do noszenia ale Ci co mieli namiot, materace i inne bambetle mieli nie wesoło) , niby kursowały quady i woziły z pola na parking ale zlot wyglądął jak jakas impreza firmowa. Planowłąem nocleg przy ognisku i tu też skucha - nie było ogniska (tzn jakies małe gdzies tam widziałem ale spac pryz nim bym nie ryzykował). Na szczęscie był hotel (obsługa jak mnie znalazła nie była zachwycona :lalag: ). Z plusów to moge zaliczyć fajną przejażdźkę i spotkanie znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kto był na tej imprezie? Widziałem kilka osób z forum z paroma nawet pogadałem (czyt. Fabio :icon_mrgreen: ) . Impreza ogólnie gorsza niż poprzednie zloty Amazons. Drogo (albo to ja jestem taki sknerus :icon_mrgreen: ), park maszyn 1000 metrów od pola namiotowego :lapad: (ja tam miałem tylko spiwór do noszenia ale Ci co mieli namiot, materace i inne bambetle mieli nie wesoło) , niby kursowały quady i woziły z pola na parking ale zlot wyglądął jak jakas impreza firmowa. Planowłąem nocleg przy ognisku i tu też skucha - nie było ogniska (tzn jakies małe gdzies tam widziałem ale spac pryz nim bym nie ryzykował). Na szczęscie był hotel (obsługa jak mnie znalazła nie była zachwycona :icon_mrgreen: ). Z plusów to moge zaliczyć fajną przejażdźkę i spotkanie znajomych.

 

 

 

Chlopaki ! wjazd byl 60zl. w tym koszulka,znaczek i posilek, nie uwazam zeby byla to cena wygorowana jak na pewno sie orientujecie sama czesc artystyczna kosztowala kupe kasy a nie mowiac juz o reszcie, jezeli chodzi o jedzenie i picie to masz racje ale caly catering nalezal do wlascicieli terenu, na temat odleglosci od parkingu zdania byly podzielone, fakt bylo daleko, ale ty jak juz doszles to nie musiales latac w ta i z powrotem jek my...( bable na stopach bede kurowac co najmniej przez tydzien!!) ale ci ktorzy spali w namiotach chwalili ze chociaz raz mogli pospac nie budzeni przez jakiegos rannego ptaszka ktory o 8.00 rano pokazuje kolegom swoje nowe wydechy albo pali gume kolo namiotow! nie bylo tez problemow z pijanymi rajdowcami.. jesli chodzi o ognisko to probowalysmy gadac z wlascicielami zeby zrobili wieksze ale niestety... chociaz to w sobote w nocy nie bylo takie male, sama przy nim siedzialam do godz. 04 i zimno mi nie bylo a zmarzluch to ja jestem.. ale powiem ci ze jezeli w przyszlym roku bedziemy robic nastepny zlot to bedzie on w innym miejscu... z tego co slyszalam od innych zlotowiczow to plusow bylo duzo wiecej, np. program artystyczny,konkurencje , pilnowanie na bramce..zeby nikt nie wyjechal nie swoim motocyklem , brak zadym, ladny teren itp...itp... w sumie minusy u wielu takie same jak u Ciebie..ceny za zarcie i picie i odleglosc do parkingu..w tych tematach uwiez mi nie mialysmy duzo do powiedzenia. ale ciesze sie ze widzis jakies plusy tej imprezy, wezmiemy wszystko pod uwage przy nastepnej imprezie, takze jak macie jakies opinie plusowe i minusowe to napiszcie o tym zebysmy mogly to poprawic na przyszlosc ok?

pozdrowienia i podziekowania dla tych ktorzy do nas przyjechali

 

Rusty

Amazons

 

Poprzednie imprezy a owszem sympatyczne.Ja sie jeszcze zastanawiam bo cos szanowne Panie zaszalalyscie w tym roku z cena za wjazd :wink: albo szukacie "dzianego" materialu na meza ;) :biggrin: i juz na bramie nastepuje selekcja "finansowa" :icon_biggrin:

 

 

Fabio

 

cena nie taka tragiczna, widzialam duzo wyzsze na innych zlotach, a dziany material na meza??? wiekszosc z nas juz ich ma i nie szukaja nastepnych..... :biggrin:

 

Rusty

 

Witam

chciałam wpaść na zlot, ale niestety nie moge

Dziewczyny na kolejny zlot melduje sie na 100%

Udanej imprezy

 

 

Szkoda, ale zapraszamy na nastepny !

Pozdrowienia

Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie moje odczucia jak u Pompki wariata jednego co nie znaczy ze i ja sie kiepsko bawilem.Z czesci artystycznej to Mech i "Żaklina" uratowały zabawe jak dla mnie hehe, poprzednie zloty duzo bardziej klimatyczne.Ogolnie fajnie bo sporo znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...