Skocz do zawartości

Honda CR 250 maly problem z cylindrem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem z moja CR 250 polega on na tym ze pomiedzy okanmi na nicasilu pojawilo sie male pekniecie takie jak na zdjeciu

Zdjecie Cylindra

CO teraz zrobic czy sprobowac przehonowac cylinder i zalozyc tlok na odpowiednia selekcje czy wbijac zeliwna tuleje i miec pewnosc ze jest ok ?? Doradzcie prosze bo juz teraz sam nie wiem. Najbardziej boje sie o to czy nie zniszczy to pierscienia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item192654087_ktm_rm...l_nicasil_.html

 

Jeśli już zdecydujesz się na tuleje to zgłoś sie do mnie! Nie polecał bym robić takiej tuleji za 150 pln (chyba za chcesz złożyć i sprzedać) bo wykonana jest ona z bardzo kiepskiej jakości żeliwa, dlatego też ceny tuleji tak bardzo różnią sie od siebie. A jak wiadomo co tanie to drogie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problem z moja CR 250 polega on na tym ze pomiedzy okanmi na nicasilu pojawilo sie male pekniecie takie jak na zdjeciu

Zdjecie Cylindra

CO teraz zrobic czy sprobowac przehonowac cylinder i zalozyc tlok na odpowiednia selekcje czy wbijac zeliwna tuleje i miec pewnosc ze jest ok ?? Doradzcie prosze bo juz teraz sam nie wiem. Najbardziej boje sie o to czy nie zniszczy to pierscienia ;)

Lepiej zrobic cylinder bo jak ci to pierscienia nie rozpier... to ulamie sie kawalek i jeszce glowice bedziesz musial robic:/ Tylko pamietaj ze na zeliwnej odczujesz spadek mocy:/ lepiej odlozyc sianko i Nicasil

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa. to jak toj est takie tanie to moze jednak lepiej ci ta tuleje zorbic, masz zaoszczedzone z 400zl, torche mniejsza moc, ale nie wiele i mozejsz pwnie jedzic, i z rtemontami juz bedziesz mal taniej jakby co. JA bym na towim miejsc robil tuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobic cylinder bo jak ci to pierscienia nie rozpier... to ulamie sie kawalek i jeszce glowice bedziesz musial robic:/ Tylko pamietaj ze na zeliwnej odczujesz spadek mocy:/ lepiej odlozyc sianko i Nicasil

pozdro

Co Ty za brednie gadasz? Głowice robić? jaki ku*wa spadek mocy? Jeździłeś na nicasilu i na żeliwnej tuleji? Ja jeździłem i zaręczam ze żadnego spadku mocy nie ma! Różnica jest tylko w oddawaniu ciepła.

 

Daj do regeneracji ten nicasil i nie wstawiaj żeliwa! Będziesz musiał robić szlify i problem moze byc z tłokami nad wymiar. Vertex takich nie robi, jedynie chyba Wossner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za brednie gadasz? Głowice robić? jaki ku*wa spadek mocy? Jeździłeś na nicasilu i na żeliwnej tuleji? Ja jeździłem i zaręczam ze żadnego spadku mocy nie ma! Różnica jest tylko w oddawaniu ciepła.

 

Daj do regeneracji ten nicasil i nie wstawiaj żeliwa! Będziesz musiał robić szlify i problem moze byc z tłokami nad wymiar. Vertex takich nie robi, jedynie chyba Wossner.

Przeczytales co napisalem??? Napisalem co moze sie stac jak ulamie sie kawalek... Jezdzilem na Nicasilu KX-em i zalozylismy zeliwo i byl spadek mocy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytales co napisalem??? Napisalem co moze sie stac jak ulamie sie kawalek... Jezdzilem na Nicasilu KX-em i zalozylismy zeliwo i byl spadek mocy:/

No i niby co sie może z głowicą stać jak pęknie pierścionek? zawory się pokrzywią? buhahahaha :icon_mrgreen:

Jeśli był spadek mocy to zrobiliście coś nie tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rowniez podpisuje pod tym ze przy przesiadce na dobrze zrobione zeliwo, spadek mocy praktycznie nie wystepuje.

 

Co do glowicy to to nie jest 4suw ze trzeba ja regenerowac jak dostanie jakims kawalkiem tloka czy pierscienia. W co drugim 2paku mialem poryta glowice

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...