Skocz do zawartości

kufry w motocyklu...


Rekomendowane odpowiedzi

Dorobiłem do CZ 350 stelarz pod kufry. Mocowanie w 3 punktach do ramy. Ale aby kufry nie miały luzuów na boki dorobiłem jeszcze wzmocnienie, łączenie prawego kufra z lewym. Jest to stalowy pręt 8mm 40 cm łączący stelaże. Fajnie sie wszystko trzyma.

 

Jest jedno ale. Pręt zasłania tablice rejestracyjną. Numery czytelne bo pręt oddalony jest i ma tylko 8mm. No chyba sie mi nikt z Władzy dowalać nie będzie? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zasłania to się niedoczepią. A jeżeli zasłania to mogą ci wlepić 100 mandatu i 0 punktów :), ja za zaklejenie numerów czarną taśmą izolacyjną , właśnie tak zostałem ukarany.heh numery muszą być widoczne ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zasłania to się niedoczepią. A jeżeli zasłania to mogą ci wlepić 100 mandatu i 0 punktów :D, ja za zaklejenie numerów czarną taśmą izolacyjną , właśnie tak zostałem ukarany.heh numery muszą być widoczne ;/

 

No właśnie u mnie ten pręt trochę zasłania. Wszystko zależy od tego pod jakim kątem się patrzy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce i sposób mocowania tablic rejestracyjnych określa dokładnie Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. (z późn. zm.) w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.), a dokładnie - załącznik 5 do tego rozporządzenia.

 

Tablica powinna być widoczna z przestrzeni zawartej wewnątrz następujących czterech płaszczyzn:

dwóch płaszczyzn pionowych stycznych do bocznych krawędzi tablicy i tworzących kąty 30° na zewnątrz ze środkową wzdłużną płaszczyzną pojazdu,

płaszczyzny stycznej do górnej krawędzi tablicy i tworzącej kąt 15° do góry od poziomu oraz 30° dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,

płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu.

 

i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...