Skocz do zawartości

Hard Enduro 125


Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie z twojej wypowiedzi wyraznie wynika ze zamierzasz dojezdzac po 20km do szkoly, a takze ze 250cm3 2t spali duzo wiecej niz 125 2t co jest bzdura

pzdr

Enduroguy on nie napisał,że chce jeździć wyczynem do szkoły tylko napisał, że jednak czymś musi dojeżdżać do szkoły, bo ma daleko.

Zgoda, ale temat jest o hard enduro, a nie o DT125. Tempo zuzycia poszczegolnych elementow w takim motocyklu wg. mnie wyklucza go z jazdy po szosie. W takim celu sie kupuje crossa+skuter, ktory drogi nie jest

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jednak wszystko doskonale zrozumialem. Kup sobie skuter +crossa, chybaze masz kopalnie kasy. Wiem ze podjechac pod szkolem KTM'em to dobry lansior, ale to sie mija z celem :icon_mrgreen: . 250cm3 2t na szosie czy w terenie spala bardzo podobne ilosc paliwa. Mam porownanie bo chwilowo i setke i cwiare mam w garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się może nad Suzuki TS 125r. Kolega ma, jeździłem pare razy, jak dla mnie moto jest wypas, ładnie ciągnie i ma super zawieche. Teraz są chyba 2 takie na allegro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze sam zakladajacy ten temat nie wie co chce, albo nie zdaje sobie sprawy w jakim tempie wymienia sie tloki i korby. Mysle ze HE w teren a skuter do szkoly, to jest najlepsze rozwiazanie. 20km po asfaldzie dla opon terenowych to jest istna meczarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania:

To w terenie moj KMX spalil jakies 7l z hakiem a GasGas Ec250 niecale 5l za to na szosie KMX jakies 5l z haczykiem a GasGas mocne 8l (takie mam porownanie)

 

Co do TS-ki :

Fajny sprzęcik ale juz dosyc wiekowy:/

 

A do kostek na szosie to nie widze problemu z drugim zestawem lackow szosowych. A skuterem to moglbym jezdzic ale za pieniadze:D Nie lubie automatow:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fotki to ty wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic, a poza tym najpierw pisales o gas gas ec 300 :) chlopie zapomnij ze taki potwor 2t bedzie palil 5l nawet przy maksymalnie lagodnej jezdzie spali 7,5l!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fotki to ty wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic, a poza tym najpierw pisales o gas gas ec 300 :bigrazz: chlopie zapomnij ze taki potwor 2t bedzie palil 5l nawet przy maksymalnie lagodnej jezdzie spali 7,5l!!

 

Czytac sie naucz i chciales zebym ci pokazal wiec masz. A teraz ty mi pokaz gdzie jest mowa o 300?? Wiadomo ze 300 schla i to ostro

 

jakis mistrz musi na tym latac. Mi exc ponad 10litrow bralo zawsze w lesie

pzdr

NIe wiem jak dlugo my latalismy ale dla porownania daje wam ze w ciagu tam jakiegos czasu KMX spalil mi wiecej niz ten GasGas bo taka 125-ke caly czas musisz odkrecac a z GG250 juz nie ma takiej potrzeby:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio99 z calym szacunkiem krecisz sie jak gowno w przereblu. Sam nie wiesz czego tak naprawde chcesz. Nie lubisz automatow?? no sa gusta i gusciki ale przy spokojnej jezdzie automat jest zajebistym rozwiazaniem, tylko zeby to zrozumiec trzeba juz miec doswiadczenie. Co do zmiany opon juz widze jak co weekend latasz wymieniac opony u wulkanizatora, no chyba ze wymieniasz sam lyzkami ale to tez troche czasu zajmuje, wiesz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytac sie naucz i chciales zebym ci pokazal wiec masz. A teraz ty mi pokaz gdzie jest mowa o 300?? Wiadomo ze 300 schla i to ostro

NIe wiem jak dlugo my latalismy ale dla porownania daje wam ze w ciagu tam jakiegos czasu KMX spalil mi wiecej niz ten GasGas bo taka 125-ke caly czas musisz odkrecac a z GG250 juz nie ma takiej potrzeby:D

 

 

spoko zwracam honor zle spojrzalem myslalem ze chodzi o 300 a nie o 250 :wink: ale w sumie to nie ma roznicy, zadne 250 2t nie pali mniej jak 9 :flesje: l!!! i takiego kit ze pali kolo 5l nikomu nie wciskaj bo sie sam osmieszasz

 

pozdro :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...