Skocz do zawartości

Amor skrętu do Yamahy YZF R6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupilem R6 2002 i poszukuje do niej amora skrętu. Szukałem na ebay'u ale niema,jeżeli są to do roczników 2003-2005 lub od 99 do 2001. Znacie może sklep gdzie można kupic amor do 2002r lub mocowania do tego modelu?

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupilem R6 2002 i poszukuje do niej amora skrętu. Szukałem na ebay'u ale niema,jeżeli są to do roczników 2003-2005 lub od 99 do 2001. Znacie może sklep gdzie można kupic amor do 2002r lub mocowania do tego modelu?

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

 

Te same modele są od 99-2002, każda firma je produkuje i kazdy sklep nimi handluje. Chocby na scigacz.pl w dziale sklep jest dostepny Ohlins, LSL, Arrow, u grandysów Hyperpro, (www.grandysduo.pl) Itp Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Kupuję Yamahe R6 rocznik 2006 (końcówka tego rocznika), bardzo wielu ludzi doradzało od razu montować amortyzator skrętu w tym moto gdyż podobno powyżej prędkości 100km/h (czyli na codzien :bigrazz: ) zaczynają się problemy.

Niestety mam zerowe pojęcie o częściach do moto i dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie polecacie a jakich trzeba unikać (firm). Jako że samo moto kosztuje 27k. to chciałbym się zmieścić w 1500zł najwięcej (aczkolwiek życie liczy się bardziej od pieniędzy, ale do tego dojdą crashpady, cały ubiór, alarm i inne).

 

 

Również chciałbym się dowiedzieć o crashpady, aczkolwiek o tym zapewne znajde gdzieś na forum. Jeżeli nie macie nic przeciwko to o firm crashpadach też proszę abyście napisali :crossy:

 

Pozdrawiam

psoiree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...