Skocz do zawartości

Okolice Ślęży/Świdnicy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ktos bedzie mial Zamiar wpaść w Te Okolice(Masyw Ślęzy) Fajne terenki z CHecią moge oprowadzić;](Te co Znam(jest tegoo;]) a najwyzej pobladzic w terenie z jakas ekipą;]heh:) ..Mozemy tez sie umowic nie ma problemu pozdrawiam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno właśnie kogoś szukałem kto ma motor blisko mnie i po lesie buja. Ja mieszkam koło Świebodzic to nie daleko mam do ciebie mogli bśmy pobujać tylko ja bym musiał sie troche podszkolić bo Cr250 to tak zabardzo teraz nie dogonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz gdzie jest Deisy? Bo ty mieszkasz we Wałbrzychu czy w Świdnicy? Bo w Świdnicy to powinineneś wiedzieć gdzie jest Deisy. Ja też mogę załatwić jakąś ekipę. Jak wiesz gdzie jest deisy to tam dziś przyjeć my tam bedziemy bujać.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Wiem Gdzie to jest z Slyszenia;] ale Ja jestem z Wir 10 kilosow od Świdnicy;] Do Slezy Mam 4km;] a do Tego Miejsca mam z ok.30km;/ No to troche nie bardzo;/ pewnie bym dojechal ale Teraz mam zamalo Czasu i Bajury zeby bladzic:D Moze JUz niedlugo u Mnie zbierze sie Mala grupka to wpadniemy;](Narazie zmieniaja Motory itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktmmaster mi chodzi o te Deisy koło Mokrzeszowa. Mokrzeszów jest tam jak sie jezdzie do Świednicy. A ktmmaster jak coś możemy po bujać ale chyba daleko jest Dzierżoniów.ktm master co masz za motor bo w twoim opisie nie ma?? Chce wiedzieć bo nie wiem cz nadążę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mokrzeszowie Mam Rodzinkee;] Jeszcze tam NIe smigalem ale doskonale wiem gdzie to jest:D

Ktmmaster Jak JEstes z Dzierzy to Staryy Wpascc Do MNie to dla Ciebie Pryszcz:D spokoo trzeba sie zgrać chlopaki i gdzies wyskoczyc Cwiaraa stoi caly tydzien w garazu az szok. a SMigaliscie kiedys na piaskowni w Krzczonowie??:) a Wlasnie a tam w Mokrzeszowie tez jest fajna piaskownie..Smigacie Tam>?>>:> pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mokrzeszowie Mam Rodzinkee;] Jeszcze tam NIe smigalem ale doskonale wiem gdzie to jest:D

Ktmmaster Jak JEstes z Dzierzy to Staryy Wpascc Do MNie to dla Ciebie Pryszcz:D spokoo trzeba sie zgrać chlopaki i gdzies wyskoczyc Cwiaraa stoi caly tydzien w garazu az szok. a SMigaliscie kiedys na piaskowni w Krzczonowie??:P a Wlasnie a tam w Mokrzeszowie tez jest fajna piaskownie..Smigacie Tam>?>>:> pozdr

 

 

No sie narazie bezemnie nie zgramy.... :( mi kolano zaczyna nawalać na razie nie po bujam bylem u lekarza i mam wode w kolanie i cos z łękotką. A więc nie wiem co bedzie... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...