Skocz do zawartości

23-24 czerwca Lafiryndy i Lampucery


Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę idziemy razem z FuZuliA konserwować powierzchnie płaskie w domku gdzie będziemy skazane tylko na siebie,beczkę piwa,jakieś żarcie (jak dzik da sie upolować to będzie) jak nie to bedzie grill.Miło byłoby gdyby ktoś przywiózł jakieś swoje specjały.

Do zobaczenia za dwa tygodnie.Oj będzie sie działo.

Baba Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę idziemy razem z FuZuliA konserwować powierzchnie płaskie w domku gdzie będziemy skazane tylko na siebie,beczkę piwa,jakieś żarcie (jak dzik da sie upolować to będzie) jak nie to bedzie grill.Miło byłoby gdyby ktoś przywiózł jakieś swoje specjały.

Do zobaczenia za dwa tygodnie.Oj będzie sie działo.

Baba Jaga

 

 

No już najwyższa pora uzgodnić menu, kto co przywozi i takie tam. Szczecin wiadomo śledzie, Poznań oczywiście pyry.

A tak serio, dużo możemy zrobić na miejscu, tylko uzgodnijmy co i ile.

Proszę składać zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już najwyższa pora uzgodnić menu, kto co przywozi i takie tam. Szczecin wiadomo śledzie, Poznań oczywiście pyry.

A tak serio, dużo możemy zrobić na miejscu, tylko uzgodnijmy co i ile.

Proszę składać zamówienia ;)

Pina! Do pyrów koniecznie gzik! Już wracam do żywych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Laseczki nie chcę Was popędzać i ponaglać ale ja sama muszę już coś wstępnie wiedzieć.Może zaczniecie się odzywać w tym temacie??Jakieś godziny i jaki dzień.Miejsce spotkania jest kawałek od tras głównych tak więc trzeba będzie się jakoś organizować żebym mogła Was odbierać.

Pozdrawiam Baba Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Zosia planujemy przyjazd w Piatek, ale jeszcze nie uzgodniłysmy godziny. Z Kamila się skontaktuje, ale wydaje mi sie, że planuje przyjazd w sobotę. Moja siostra nie przyjeżdża, a Aśka jeszcze nie wiem. Co do Doris też jeszcze nie wiem, planowała przyjechać, ale nie wiem kiedy.

Laski został jeszcze tylko tydzień :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kilka dni, a na forum cisza.

Dziewczyny co z Wami.

 

Ja i Zosia wyjezdzamy w piatek ok 18. Niestety Kamila i Doris nie przyjadą - siła wyższa. W sobote dojedzie Magda-Pokahontas. Aśka niestety jeszcze nie wiem, wszystko zależy od promotora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosia,Pina,Celyna,FuZulia(Agata),Piaffe,Magda,Ola,Hanka no i ja.W pabie dołączą do nas jeszcze ze cztery babki.Mam nadzieję że Monia też się pojawi chociaż dopiero w piątek wraca z Egiptu.Miało wyglądać inaczej.Jak na razie jest taki stan.Nie wiem co nas jeszcze czeka do piątku :notworthy:

Pozdrawiam Baba Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...