Skocz do zawartości

23-24 czerwca Lafiryndy i Lampucery


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ temat facetów zaczyna się przewijać co raz częściej to napiszę może małe co nieco.Pamiętajmy,że jest to Babozlot.Dla uczestniczek miejsca na pewno wystarczy.Jeżeli Panowie będą chcieli się zabawić sami muszą sobie coś zorganizować w miejscowościach połozonych ok.8-10 km od miejsca Babozlotu.Wejście Panów będzie możliwe dopiero po północy(tradycja!!).Wszystko dokładnie będzie ustalone na dwa tygodnie przed spotkaniem.

Pozdrawiam Baba Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może byście na zlot JUNAKA przyjechały 1-3 czerwiec, bedzie okazja zeby razem znowu się spotkać przed zlotem czarownic:)

 

Dam znać dziewczynom, moze któraś pojedzie.

Moja siostra, której nie miałyscie okazji poznań oodpada, ale moze Gosia, Madzik i Monia pojadą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z Madzikiem, na zlot Junaka nie przyjedzie. Do Moni jeszcze zadzwonie.

 

Co do naszego babozlotu, wczoraj rozmawialam z Kamila ( była na imprezie w Poznaniu i w Szczecinie ), zapowiedziała swoją obecność , prawdopodobnie pojedzie też Dora ( na razie Lampucera, ale prawdopodobnie juz niedługo Lafirynda :smile: ), na 80 % pojedzie również Lafirynda Aśka.

Czyli zapowiada się silna ekipa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z Madzikiem, na zlot Junaka nie przyjedzie. Do Moni jeszcze zadzwonie.

 

Co do naszego babozlotu, wczoraj rozmawialam z Kamila ( była na imprezie w Poznaniu i w Szczecinie ), zapowiedziała swoją obecność , prawdopodobnie pojedzie też Dora ( na razie Lampucera, ale prawdopodobnie juz niedługo Lafirynda :icon_razz: ), na 80 % pojedzie również Lafirynda Aśka.

Czyli zapowiada się silna ekipa.

Pozdrawiam

Gdzie byłaś cały piękny dzionek? Czy Dora planuje zakup sprzętu? Super. Co robisz w sobotę? My jedziemy do Piły ( zobacz temat "impreza w Pile"). Pa,pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłaś cały piękny dzionek? Czy Dora planuje zakup sprzętu? Super. Co robisz w sobotę? My jedziemy do Piły ( zobacz temat "impreza w Pile"). Pa,pa.

 

A tak udawałam, że pracuje :icon_razz:

Dorka najpierw planuje zrobić prawko w tym roku, a w przyszłym kupić sprzęcik.

Co do soboty to własnie czytałam, że wybieracie sie do Piły. Jesli pojade motocyklem do domu i będzie ładna pogoda to moze zrobie sobie jakąś przejażdżke, ale to bedę wiedziała dopiero jutro popołudniu.

Jaką trasą jedziecie do Piły, przez Czarnków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak udawałam, że pracuje :biggrin:

Dorka najpierw planuje zrobić prawko w tym roku, a w przyszłym kupić sprzęcik.

Co do soboty to własnie czytałam, że wybieracie sie do Piły. Jesli pojade motocyklem do domu i będzie ładna pogoda to moze zrobie sobie jakąś przejażdżke, ale to bedę wiedziała dopiero jutro popołudniu.

Jaką trasą jedziecie do Piły, przez Czarnków?

 

Na 99,9% przez Czarnków. Mogłabyś wyskoczyć z lasu i dołączyć na trasie. Ewa też jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...