Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziemy wjeżdżać tak dużą grupą to nie wierzę żeby tak dokładnie wszystkich sprawdzali.Ja myślę że trzeba jechać.

A tak z ciekawości ile trzeba zabrać min. kasy w zielonych.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, i czym wy się martwicie ;)

Wszyscy nas tak potwornie straszą ukraincami, a ja wam opowiem moją historyjkę z majowego wypadu do Lwowa...

 

Jakiś czas temu zmieniłam adres, nazwisko, w ogóle wszystko w swoim życiu...

No i co za tym idzie, również dokumenty... ale tylko te najważniejsze (o czym zupełnie zapomniałam, że najważniejsze nie znaczy wszystkie :) ).

Jeszcze wiedząc, że jak się wyjeżdża w demo-(i tym podobne)-ludy trzeba mieć wszystkie papiery zgodne i do tego wystawione na siebie, (a do tej pory jeździłam np. na rejestracji i OC starego właściciela swojego motonu) Postarałam się więc o szybką wymianę dowodu rejestracyjnego, przepisaniu ubepieczenia, itd... Ale zapomniałam o jednym - że paszport mam na stare nazwisko...

Co przypomniał mi dopiero ukrainiec w budce na granicy: 'Kak sje zowjesz' No to mówię tak, jak nazwisko w dowodzie rej i na zielonej karcie...

A facet na to: 'To nie pani'... :banghead:

I tu zapala się żaróweczka 'o żesz kur... nazwisko nie to'

No i próbuje facetowi wytłumaczyć, że się rozwiodłam, zmieniłam nazwisko itd...

A on mi na to: 'Inny dokument'.

No to daje mu dowód, prawko, a on: 'To nie są dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy...' :banghead: F#@#ck!!

Ja znowu próbuje wytłumaczyć mój status osobowy ale on uparcie swoje: 'Jak sie nazywasz'

To wq..iona walnełam z obrzydzeniem starym nazwiskiem.

Gość się uśmiechnął, powiedział 'Dobrje, jeszje pieczutki weteriarnji i cjelnika i paszła' :biggrin:

;)

A tak żeby nie było, że fart był niewielki, sprawdziłam potem jeszcze prawko i... tam też mam na stare nazwisko :P

 

Ale dało radę :smile:

 

Więc:

Mówię wam będzie dobrze !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie moge z wami jechać :evil: No ale cóż, obowiązki itd. Pozatym Tomcio Lovelasik za słabo moją żone namawiał :P

 

Jedźcie ostrożnie i uważajcie na siebie, życze wam wypasionego Wyjazdu :D

 

Pozdro

Klaudiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. kto będzie wcześniej (przed 19) w Zamościu?

 

Może byśmy spiknęli się na jakieś zwiedzanko? :D

 

Bo ja (tak po przeanalizowaniu różnych pogodo-prognoz) będę chciała zmieścić się pomiędzy chmurami i dotrzeć do Zamościa jakoś koło 14-16... więc na pewno zostanie mi trochę czasu zanim ekipka spod-bajzlowa iz stołlicy dojedzie :evil: no i miło by mi było cobym nie musiała czekać sama :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. kto będzie wcześniej (przed 19) w Zamościu? Może byśmy spiknęli się na jakieś zwiedzanko? :bigrazz: Bo ja (tak po przeanalizowaniu różnych pogodo-prognoz) będę chciała zmieścić się pomiędzy chmurami i dotrzeć do Zamościa jakoś koło 14-16... więc na pewno zostanie mi trochę czasu zanim ekipka spod-bajzlowa iz stołlicy dojedzie ;) no i miło by mi było cobym nie musiała czekać sama :cool:

 

Służę swoim towarzystwem :D Zapraszam na historyczno-turystyczną wycieczkę po Zamościu - oprowadza Licencjonowany Przewodnik po ziemi zamojskiej Mario33 :icon_exclaim: Będę wczesniej również (wyjezdzam okolo 10-11 z okolic Piaseczna to ok. 15 bede juz dostepny na miejscu, jak tylko uszczesliwie swoich ukochanych rodzicow - tak tak, pochodze z Zamoscia :biggrin: )... telefon na pw...

 

Wszystkich chetnych zapraszam...trasa do uzgodnienia... jest sporo do ogladania... na trasie pewnie piwko pod parasolami na rynku...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Służę swoim towarzystwem Zapraszam na historyczno-turystyczną wycieczkę po Zamościu - oprowadza Licencjonowany Przewodnik po ziemi zamojskiej Mario33 "

 

Też będę wcześniej w Zamościu. Wyjeżdżam z Kozienic ok. 11-12, więc też powinienem być ok.15 na miejscu Chętnie bym skorzystał z przewodnika.

W zamian postawię browarka. :icon_exclaim: :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: CHYBA JEDZIEMY :biggrin:

 

...weź mnie nie denerwuj ;) ...ja zostałem szczęśliwym zwycięzcą w konkursie 'kto ma dyżur podczas podczas zamknięcia miesiąca?' ...i kibluje dziś w kieracie, w najbardziej optymistycznym wariancie, do 1:00-2:00 am ...a w kontekście wyjazdu przygotowane mam ...nic :) ...ale w sumie co tu przygotowywać? ...jedną parę galotów wkitram pod siedzenie i szlus :D ...szczoteczki do zębów nie biorę ...bo ostatnio jak na jakiś wyjazd włożyłem ją do kieszeni ...to mnie uwierała :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już prawie spakowani. Ale się musiałem nagimanstykować żeby to poupychać wszystko. Dwie osoby na jednym moto to nie jest najlepsze wyjście. jak coś to za małą opłatą dam komuś do przewiezienia nasz namiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...weź mnie nie denerwuj :( ...cut ...jedną parę galotów wkitram pod siedzenie i szlus :D ...cut

 

to przynajmniej ciepłe będą po wewleczeniu na dupę, nie :) ;)

 

 

:wink:

 

:flesje:

 

P.S. a Niunia już trenuje...pifko na razie, ale za to uczciwie.... :P :icon_mrgreen:

 

 

 

aha..i oczywiście to ja pisałem, Bandzior... :icon_mrgreen:

Edytowane przez Niunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...