Skocz do zawartości

TSS- zębatkę- gdzie kupić?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przyszedła czas na wymianę zestawu napędowego. Mam nietypową tylną zębatkę- jest to pokłosie moich prób z wykorzystaniem możliwości mojej Duki. Mam z tyłu zestaw- carrier+zębatka (przykręcany imbusami ring) czeskiej firmy TSS- http://www.tss.cz/hl_strana7.htm . Nie mogę zlokalizować firmy, która może mieć w ofercię właśnie takie 'zewnętrznę' zębatki/ringi (model- "10402 Sprocket 525 Ducati 916, 996, 998"), a Czesi mi nie odpisują ;-[ . Wiem- "Grandysi" są przedstwicielami TSS ale zębatek nie mają. Proszę o pomoc. Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przyszedła czas na wymianę zestawu napędowego. Mam nietypową tylną zębatkę- jest to pokłosie moich prób z wykorzystaniem możliwości mojej Duki. Mam z tyłu zestaw- carrier+zębatka (przykręcany imbusami ring) czeskiej firmy TSS- http://www.tss.cz/hl_strana7.htm . Nie mogę zlokalizować firmy, która może mieć w ofercię właśnie takie 'zewnętrznę' zębatki/ringi (model- "10402 Sprocket 525 Ducati 916, 996, 998"), a Czesi mi nie odpisują ;-[ . Wiem- "Grandysi" są przedstwicielami TSS ale zębatek nie mają. Proszę o pomoc. Pzdr :rolleyes:

pogadaj z grandysami niech ci sprowadza. jak sa oficjalnym dystrybutorem to chyba powinni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z grandysami niech ci sprowadza. jak sa oficjalnym dystrybutorem to chyba powinni??

 

 

Nie ma szansy- znam Jacka i zaproponowal mi inna. Komu sie chce zamawiac jedna sztuke? ;-[ Kiedys, pamietam- gdy przegladalem net to natknalem sie na jakis sklep z tymi zebatkami...teraz w wyszukiwarce- zima i nie pamietam gdzie to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podaj dokładny model i rocznik to może uda się z JT dobrać taką. Chyba, że jesteś zainteresowany tylko i wyłacznie zębatką tamtej firmy.

Pozdrawiam

 

 

No, nie wiem czy beda mocowania pasowac...

To jest Duc 998 Biposto, 2002 rp. Oryginalnie jest 36 a wolalbym 38 zebow. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...