Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co tu taka cisza Panowie?

jak minął łyknik?

ja w sobote z Danielem nie mogąc pojechać na zlot do Piecek chociaż odprowadziliśmy ekipę odchodzących do Ciechocinka skąd walneliśmy traske do Nieszawy później promem na drugi brzeg naszej pięknej rzeki następnie do Bobrownik pooglądać resztki zamku a skończyliśmy na punkcie widokowym we Włocku

trasa skromna ale naprawde przyjemna-polecam

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako całkiem nowy w okolicy koniecznie chcałem w sobotę zdążyć żeby też pojechać kawałek z jadącymi na Piecki. Niestety moje integracyjne zapędy zostały ostudzone przez pana władzę w Płocku no i nie zdążyłem :icon_eek:

Może ktoś z Was reflektuje na sobotnią przejażdżkę trasą: Włocławek, Dobrzyń nad Wisłą, Płock, Oporów (też zamek), Włocławek?

Pozdrawiam

Remo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jeśli chodzi o przejażdżke to z miłą chęcią-ale skończyłem właśnie wymieniać uszczelkę pod pokrywą bo mi ciekł olej a że wymieniałem i składałem wszystko sam :buttrock: to nie jestem zbytnio pewny czy wsio ok-więc na początek wolałbym pośmigać gdzieś bliżej -w koło przysłowiowego komina bo gdyby coś odpukać to lepiej bliżej domu

 

Remo jesteś z Włocławka czy tylko tak przelotnie-bo w opisie Warszawa?

więc jeśli reflektujesz to możemy się spotkać we Włocławku poznać się, pogadać i pośmigać gdzieś po bliższych okolicach bo muszę poprostu zrobić test szczelności i jakości złożenia wszystkiego zanim zapuszcze się gdzieś dalej

 

jak tak Ci pasuje to w jakich godzinach wolisz w sobote?

wiesz gdzie jest bar Guliwer na Toruńskiej?

jak tak to pisz o której CI pasuje i się spotykamy

 

Daniel, Alex, Wariat i reszta a Wy co na to?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W sobote moze zone wyciagne na mala jazde wokolo komina..takze do Wloclawka to chwila moment (jakby co bede dzwonil)..nie moge przeginac bo za tydzien ruszam na Moravy tak jak rok temu..fajna impreza klubu Boxer Morava w Zlotych Horach..

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W dni powszednie Warszawa, weekendy Włocławek i okolice :icon_razz:

Wiem gdzie Guliwer.

Tak czy siak muszę w Płocku zameldować się najpóźniej o 14-tej. Więc proponuję spotkanie pod Guliwerem ok. 10-tej w sobotę. Mam nadzieję, że nie za wcześnie :clap:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie dam rady...spedzam weekend z rodzina...ewentulanie z zona na moto i to raczej lajtowo torun-ciechocinek-torun...musze byc grzeczny..

 

Pozdrawiam,

Alex

 

Witam,

Pies tracal Moravy narobiliscie mi ochoty na jazde...to co aktualne ?? O 10tej Guliwer dajcie mi znaka jesli nie bo przyjade napewno na 10ta..

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...