Skocz do zawartości

Szamotuły-msza na otwarcie sezonu 01.04.2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu członków Stowarzyszenia Motocyklistów "Knights of the Roads" zapraszam na polową mszę św. dla motocyklistów przy Kolegiacie w Szamotułach (w pobliżu Rynku), w dniu 01.04.2007 o godz.17.00. Zbiórka motocyklistów o 16.30 na parkingu przy Ośrodku Kultury (ul.Dworcowa 43), następnie wspólny przejazd do Kolegiaty.

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu członków Stowarzyszenia Motocyklistów "Knights of the Roads" zapraszam na polową mszę św. dla motocyklistów przy Kolegiacie w Szamotułach (w pobliżu Rynku), w dniu 01.04.2007 o godz.17.00. Zbiórka motocyklistów o 16.30 na parkingu przy "Tesco" (ul.Jana Pawła II w pobliżu skrzyżowania z ul.Dworcową), następnie wspólny przejazd do Kolegiaty.

 

 

Niestety 1 kwietnia raczej jeszcze na motocyklu nie będę jeździła, ale może uda mi się przyjechać na msze samochodem w drodze do Poznania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dotrzeć. Mam nadzieję, że samochodem też mogę przyjechać.

Ewentualnie spotkamy się pod Kolegiatą.

Postaram sie poinformować ludziska, ale z tego co widze to Szkielety jeszcze się nie pobudziły ze snu zimowego, tak jak i ja :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo! Poznałem Tych facetów z Szamotuł na zlocie w Lubsku, znów mam ich ogladać! :icon_mrgreen: Niech tam, może woda świecona ich odmieni, postaram sie przyjachać.

 

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi! Jak chcesz, żebyśmy Ci nieśli baldachim na ślubie, to musisz przyjechać (oczywiście z Edytą). Do zobaczenia w niedzielę.

 

 

Akumulator się ładuje, czyli jutro na 95% jestem.

 

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...