Skocz do zawartości

Właśnie miałem wypadek.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyklotron, wyrazy współczucia :D Napisz jak Motong i co dalej.

 

Koledze tmi radze wyluzować pośladki i uzupełnić profil, no i nauczyć sie obsługiwać opcje cytowania wypowiedzi innych forumowiczów :bigrazz:

 

Co do Kamizelki to tak jak Street napisał, nie będzie ona widoczna. Oczywiście mówie o tej konkretnej sytuacji bo jestem ich gorącym zwolennikiem ale po zmroku :)

 

Co do mrugnięcia to bardzo wielu kierowców może to zinterpretować tak jak napisała wyrocznia i nie podlega to żadnej dyskusji :buttrock:

 

Jedyny sposób to poprostu zwolnić przed skrzyżowaniem, lub ruszać powoli. Przecież można odkręcić za skrzyżowaniem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum często działa jak natura chciała więc do jednego marnego cytatu stosuję wersję oszczędniejszą - dla mnie do zastosowania i dla forum bo go tak nie spowalnia. A z profilem moim co jest nie tak, że powinienem go uzupełnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był Pan z PZU, wydał wyrok : kasacja. Nie będę czekał na kase z PZU bo do Kletna nie dojadę. Żona udobruchana ( kochana kobita ) , trochę musiałem nabajerować jaki to ja miszcz i w ogóle, że cało wyszedłem i że super panowałem nad sytuacją ( uhh ale będę musiał się wyspowiadać przed świętami ). Oficjalnie szukam moto, najchętniej kilkuletni DragStar 1100 w kredycie lub leasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum często działa jak natura chciała więc do jednego marnego cytatu stosuję wersję oszczędniejszą - dla mnie do zastosowania i dla forum bo go tak nie spowalnia. A z profilem moim co jest nie tak, że powinienem go uzupełnić?

No wiesz, jest takie przysłowie - "JAK GÓWNO NIE UMIE PŁYWAĆ TO NA WODE NARZEKA" :wink:

 

Co do profilu to popatrz na Profile innych :)

 

Dzisiaj był Pan z PZU, wydał wyrok : kasacja. Nie będę czekał na kase z PZU bo do Kletna nie dojadę. Żona udobruchana ( kochana kobita ) , trochę musiałem nabajerować jaki to ja miszcz i w ogóle, że cało wyszedłem i że super panowałem nad sytuacją ( uhh ale będę musiał się wyspowiadać przed świętami ). Oficjalnie szukam moto, najchętniej kilkuletni DragStar 1100 w kredycie lub leasingu.

Powodzenia, na kase z PZU pewnie poczekasz, a używke szybko załatwisz ;) Nie kupuj nowego bo nie dojedziesz do Kletna (ja czekam od końca Lutego na swój) :( Jeszcze raz powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jest takie przysłowie - "JAK GÓWNO NIE UMIE PŁYWAĆ TO NA WODE NARZEKA" :)

 

Co do profilu to popatrz na Profile innych :)

Opcje cytowania potrafię obsługiwać. Uważam jednak, że nie zawsze jest to wymagane i można użyć prostszej formy, bo ta forumowa nie zawsze należy do najszybszych i najlepszych więc nie rozumiem po co się tutaj spierać zwłaszcza, że cytowałem wypowiedź kogoś kto udzielił ją tuż przedemną czyli widniała nad moim postem.

 

Odnośnie profilu - wymagane są trzy informacje - wiek (wpisałem), płeć (również mam) i skąd jestem (tutaj też).

Reszta informacji jest opcjonalna.

Dziękuję jednak za radę, być może z niej kiedyś skorzystam, oczywiście jeśli zechcę.

Pozdrawiam.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczęśliwe zakończenie.

Kupiłem V-Stara 1100 Silverado, pełen wypas. Teraz mam z przodu 5 świateł : duża lampa, lightbary i pomarańczowe obrysówki.

 

 

ludzie nie chcą jeździć na światłach bo im wachy podobno szkoda, a tu taka choinka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią na źle to i w drewnianym kościele cegła na głowę spadnie... Kiedyś też miałem dość poważny wypadek, więc wiem jak to jest skasować motocykl... Na szczęście Tobie kase zwrócą i przedewszystkim jesteś cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...