Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Torunia


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wieczorem zrobiliśmy ognisko niewielkich rozmiarów bo było nas mało. Pękły pierwsze lody i puszki.

Z rańca obudził nas wymarsz niemieckiego speckomanda zakwaterowanego tuż obok nas od czasu wojny.

Po śniadanku (gruuuby salcesonik) wyruszyliśmy na podbój Torunia.

Właśnie obeszliśmy cały Toruń :-) zgodnie z mapą dostarczoną nam przez zawartość sekretariatu fortu IV. Spotkaliśmy na starym rynku grupę armaturową, która obiecała pojawić się jeszcze w forcie.

Ponieważ zaspokoiliśmy nasze potrzeby duchowe (post na forum) teraz idziemy zaspokoić się fizycznie :)

 

 

Cieniasy które zrezygnowały już mogą żałować (Pepe kazał mi tak napisać :-p)

 

Zdjęcia umieścimy jak wrócimy

 

Pozdrawiamy

 

Pepe, Igor, Kasia, Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniasy które zrezygnowały już mogą żałować (Pepe kazał mi tak napisać :-p)

 

Zaprawdę tak było. Sezon oficjalnie zainaugurowaliśmy w "pięknych okolicznościach przyrody". Długo by pisać o tym, co i jak było. Na pewno niedługo pojawią się zdjęcia (wrzucać ludkowie co kto narobił, pls).

Pogoda (poza piątkiem) dopisała, a więc było zwiedzanie miasta, przekonywanie tubylców do pięknej idei motocyklizmu (tu przodował jan kalin :icon_biggrin: ), ogniska, ziwedzanie fortu, dyskoteka i mnóstwo innych atrakcji.

Za to wszystko należy się "szacun jak byk" JareG'owi :wink: :cool: :P .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florek i PePe, Drogowiec : miło było was poznać w realu i rozpocząć sezon w takiej ekipie i w takich okolicznościach.

 

Fotki wrzucone do mnie na stronke oto link do galerii:

http://www.haryb.zagrosze.net.pl/www/moja/...ezy_moto/torun/

 

Krótki opis na forum Yamaha XJ: http://www.yamahaxj.pl/forum/viewtopic.php?p=12141#12141

 

 

pozdro

haryb :crossy:

 

pozdro

haryb :banghead:

Edytowane przez haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...