Skocz do zawartości

Policyjne mz'ki


Cegla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie dowiedziec jakimi mz'etami smigala policja jakies 10 lat temu. Mam do qpienia taka mzetke ale wiem tylko tyle ze jest policyjna, a koles aqrat wyjechal i mnie zrzera ciekawosc czy to moze jest etz'tka czy ts czy moze mieli rozne. Jak ktos wie to prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem z właścicielem etki 251, który twierdził, że kupił ją za 700 zeta od policji właśnie. Tak więc na pewno jeździli na takich motocyklach, ale czy na innych też, tego nie wiem.

Aha, ta etka miała chyba właśnie 10 lat, więc by się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to Ty, nie zwrocilem uwagi na nick ;] tak dzieki, no napewno nie bedzie odrazu do jazdy ale sie zrobi, btw ona jest z papierami wiec jak byscie mogli mi jeszcze pwiedziec: od ilu lat mozna robic prawko na taka 250'ke ile kosztuje co to za kategoria, co musze zrobic zeby przez przeglad przeszla itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ETZ 251 z 1990 kupioną od Policji/Milicji.

Wersja Milicyjna różni się od cywilnej dość znacznie. Osobiście widziałem kilka MZ-tek milicyjnych przed przeróbką i wszystkie miały:

1. Ogromne owiewki z przodu wraz z dziwną "deską rozdzielczą", zegary i lampa są zamocowane w tej "desce",

2. cała jest omotana rurkami - stelarzami (pod radiostację i jakieś inne bajery)

3. kanapa jest jednoosobowa + brak podnóżków dla pasażera

4. Papiery - faktura z Policji, motocykl nie będzie zarejsestowany (MO - miało swoje "blachy"), wymaga pełnego przeglądu w celu rejestracji, jest to trochę droższe niż standard.

więcej nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam frajdę !!!

udało mi się znaleźć zdjęcie policyjnej (co prawda 250-tki)

http://www.kemot.pl/promocje.php?

pozycja 13 - MOTOCYKL ETZ

klinknij na "opis towaru"

tak to właśnie (dość dziwacznie) wygląda ogólnie przed przeróbką :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam frajdę !!!

udało mi się znaleźć zdjęcie policyjnej (co prawda 250-tki)

http://www.kemot.pl/promocje.php?

pozycja 13 - MOTOCYKL ETZ

klinknij na "opis towaru"

tak to właśnie (dość dziwacznie) wygląda ogólnie przed przeróbką :wink: :(

 

Jakas taka dziwna :P nie wiem czemu ale jej stan nie jest najlepszy )chyba)

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES :) :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...