Skocz do zawartości

EXC 450 2006r - mało mocy !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam 2 sztuki EXC 450. Jeden z 2003r, drugi z 2006r. Mój problem polega na tym iż ten z 2006 zostaje nieźle w tyle w porównaniu z tym 2003. Nie ma mowy o tym że ten z 2006 jest zblokowany. Różnica to jakieś 20%. Jeśli np ten z 2003r ma 55KM to myśle że ten z 2006 około 45KM. Kupiłem sobie tego z 2006 i sie rozczarowałem. Oba sprowadzane były zza granicy (nie wiem skąd). Chciałbym zostawić sobie oczywiście tego nowszego, ale....

 

Moje obserwacje:

Jest różnica w spalaniu. Na przejeżdżone tym z 2003, 8,5l w zbiorniku ten z 2006 spali jakieś 7l.

Jeśli chodzi o zębatki, to 2003 - 13-48, 2006 - 14-50.

Sprzęgło w 2003 szarpie przy ruszaniu - 2006 rusza płynnie.

 

Co może powodować że ten z 2003 idzie na koło na 3 biegu bez najdrobniejszych problemów a ten 2006 na 2 biegu ledwo co ?

Skąd taka różnica w mocy ? Silniki, gaźniki - dokładnie te same !

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt mi nie wierzył....

 

z dwusuwami jest tak samo, sąsiad ma 250 2T z 2004 to w porównaniu z modelem z 2000 to się ledwo toczy.

 

 

musisz popatrzeć w gaźniku, słyszałem że są kity do gaźników zrywające kaganiec.

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt mi nie wierzył....

 

z dwusuwami jest tak samo, sąsiad ma 250 2T z 2004 to w porównaniu z modelem z 2000 to się ledwo toczy.

musisz popatrzeć w gaźniku, słyszałem że są kity do gaźników zrywające kaganiec.

 

kurde - słyszałem już dziś coś na temat tych DynoJet`ów - takich własnie kitów.

Pytanie do użytkowników EXC 450 - czy na 3 biegu bez podrywania podniosą spokojnie koło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...