Skocz do zawartości

Jakie lusterka byscie wybrali..?


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nieodniosłem takiego wrażenia,ale przed kupnem zawsze możesz sprawdzić,nawet jak z Allegro, wtedy odeślesz :)

Nie bedzie potrzeby odsylania, bo nie bedzie zakupu :D (jak rozumiem, rozmawiamy o tych 'lezkach'?)

Mam zadatki na starego pierdziela - konserwatyste ;)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego?

Bardzo mi się podobają, tyle że 470 zł to trochę sporo!

:crossy:

Dziela sztuki to w gablocie trzeba trzymac, a nie na motocyklu ;)

Co do ceny - jesli jakosc wykonania i material sa bdb, to moze byc taka (=troche roboty z czaszkami zapewne jest).. nasz klient, nasz per pan.

BTW: Ja wole jednak klasyczne szkielka.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lusterka ważna rzecz, ja w swoim dragu mam takie prostokątne i są super jeśli chodzi o widoczność mogę to zapewnić, montowane są chyba seryjnie w starszych dragach. Kiedyś też zapragnołem mieć okrągłe lub owalne, kupiłem okrągłe, super wygląd ale po zainstalowaniu okazało się, że szkło za małe, ramię za krótkie (widziałem tylko swoje ramię) a pozatym oryginalne lustro jakoś pomniejszało obraz a to nie, więc szybko powróciłem do prostokątnych i nadal szukam. Wnioski jakie wyciągnołem z wyrzucenia pieniędzy w błoto: lustro musi być stosunkowo duże, żeby było w nich co kolwiek widać oraz ramię dostatecznie długie aby omineło ramię kierowcy i nie oglądać swojej skóry w lusterku. Takie moje małe spostrzeżenia - szukam dalej ideału.

PS

Też nie lubię plastików chromowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zalozone takie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...00237cf535.html

Ciezko jest wybrac lusterko ktore bedzie ladne i oczywiscie funkcjonalne z innternetu. Najlepiej jest zwsze obejrzec na zywo bo juz raz sie naciołem na lusterka z internetu i wole jednak takie zeczy kupowac na zywo.

 

Jeszcze jedno zdjecie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d2642fca55.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wybral oryginalne..bardzo dobrze widac, nie zawadzam o katamarany, nic z nich nie zlazi, wygladaja spoko :)

No i takie wlasnie wybralem - na dodatek za 2 szt. zaplacilem 40 zl :wink:

VS750-gotow16.gif

VS750-gotow17.gif

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...