Skocz do zawartości

Szlif na początek...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj tu moze fotki twojego moto po wypadku bo tak tylko opisujesz wszystko a my chcemy zobaczyc co sie stalo dokładnie :icon_mrgreen:

 

Daj tu moze fotki twojego moto po wypadku bo tak tylko opisujesz wszystko a my chcemy zobaczyc co sie stalo dokładnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powrotu do zdrowia, a co do hesti to pilnuj sprawy bo z nimi nie jest lekko

kolega miał na koniec sezonu wypadek, zdążył naprawić moto a kase dopiero dostał

na początku lutego tego roku, zdarzenie miało również miejsce w Poznaniu.

 

Ale może miał pecha że byli tacy opieszali.

Tak jak ktoś radził, wskaz każdą rysę, do szkody również odzież, kask buty.

 

A najlepiej jak się zdecydujesz na firmę która się zajmuje likwidacją szkód.

 

Pozdrawiam Rafał

 

Życzę powrotu do zdrowia, a co do hesti to pilnuj sprawy bo z nimi nie jest lekko

kolega miał na koniec sezonu wypadek, zdążył naprawić moto a kase dopiero dostał

na początku lutego tego roku, zdarzenie miało również miejsce w Poznaniu.

 

Ale może miał pecha że byli tacy opieszali.

Tak jak ktoś radził, wskaz każdą rysę, do szkody również odzież, kask buty.

 

A najlepiej jak się zdecydujesz na firmę która się zajmuje likwidacją szkód.

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowiej chłopie moto się zrobi,a głowy nie odkupisz a z ubezpieczalnią uważaj bo zawsze zaniżają szkody i jak ci ich wycena nie pasi to dawaj z nimi na ostro ..Chcieli mnie przewalić na dwóch szkodach lecz jak słyszą o firmach likwidujących szkody to wymiękają nie musisz ich brać lecz wspomnieć o nich nie zaszkodzi. Z autopsji 1 szkoda wycena 420 wyrwałem 1300. następna 580 wpadło 1400

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień. Tyle wynosi czas na zgłoszenie szkody.

Pozdrówka

 

Roszczenia z tytułu OC przedawniają się po upływie 10 lat, czyli tyle masz teoretycznie na zgłoszenie szkody

 

- jak przyjdzie pan z ubezpieczalni robic zdiecia uszkodzeń pokazuj mu kazdą najmniejsza ryskę i wciskaj kazdy nawet kit (krzywa rama, zle sie prowadzi, kzrywe klagi, porysowane dekle, owiewki, kierunki itp. - dosłownie wszystko!) (jak koniecznie chcesz to możesz go podretuszować nawet -nakapać oleju na silnik, poodkrecac kierunki, lusterka,itp. - nie jest to najuczciwsze ale mozna to zrobic.. zreszta ubezpieczyciele i tak zdzieraja z ludzi kasę a z wyplata odszkodowan to roznie bywa)

- każda rzecz jaką miałes na sobie i przy sobie podczas wypadku jesli zostala uszkodzona bedzie tez podlegac odszkodowaniu (porysowany telefon komorkowy, odtwarzacz MP3, zegarek cokolwiek - mogles wiezc nawet laptopa w plecaku :banghead: - jak masz starego uszkodzonego (albo ktos z kumpli) to tez da sie podciagnac jesli ma widoczne uszkodzenia

 

A potem się dziwimy, że rosną stawki za ubezpieczenia. Rozumiem, że jak ubezpieczalnia nie wypłaci Ci tego co chcesz, bo nie udało się naciągnąć to jest beeee?

Zwróć uwagę tylko na jeden szczegół - jeśli Cię "złapią" na naciąganiu, to będziesz miał kłopot.

I żeby nie było nagonki, nie bronię ubezpieczalni. Ale wnerwia mnie mentalność Kalego - jak Kalil ukraść to dobrze, jak kalemu to już źle.

 

pozdrawiam, normalnego rzeczoznawcy, szybkiej wypłaty i przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru robić żadnych wałków, oczekuje tylko że mój motocykl będzie wyglądał i jeździł tak jak przed feralnym 11 marca, no i oczywiście że będzie to załatwione w jakimś rozsądnym terminie, póki co w piątek zgłosiłem szkode i czekam na telefon od rzeczoznawcy z ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...