Skocz do zawartości

Mocowanie sakw…


zby_ch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast systemu klik-fix polecam coś innego.Ten system nie potrzebuje żadnych stelaży które wcale nie są ładne.Po zdjęciu sakw nie ma nic po za śrubami na których mocuje się sakwy. http://www.ghostbrackets.com/content/view/403/96/ .Rozwiązanie to najlepiej nadaje się do motocykli customowych,do których sakwy zakłada się tylko na dalsze wyjazdy.

 

 

Panowie!! czy ktoś posiadający vtx 1.3 custom i duże sakwy (np takie jak z tarboru) montował ten system i może sie podzielić wnioskami i zdjęciami? kwestia ominięcia amora, albo przesunięcia do tyłu sakwy (a jak z kierunkami i estetyką?)

dochodzę już do tego że pała mi dymi i już bawię się w grafika, nakładam zdjęcia sakw na zdjęcia motoru. Sami rozumiecie, nie sztuką jest zamówić wszystko i zastanawiać się wtedy jak to zamontować do kupy żeby pasiło a nie lubię sztuki....

 

z góry dzięki !

Edytowane przez ostell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

W tym roku dokupiłem sobie sakwy, ponieważ one nie są małe to musiałem dorobić sobie stelaże. A jak to u mnie bywa, to chciałem coś nie standardowego , to zrobiłem stelaże które mogą pasować wprawie do każdego motorku (muszą być dwa punkty mocowania). Rozstaw miedzy śrubami i wysokość półki nastawialne. Oprócz tego wymyśliłem swój patent "click-fix z zamkiem". Bardzo wygodnie kiedy pakujesz sakwy w domu a nie w garażu a także przy hotelu nie musisz rozpakowywać ich na parkingu. Zdjęcia są tut w mojej galerii : http://picasaweb.google.pl/103113084243848...476011039534242

www.smwproject.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...