Skocz do zawartości

Pomóżcie mi, bo mam dylemat.


Dorsześ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stan, :biggrin: nie chcialem Cie w zadnym razie urazic moja wypowiedzia, poprostu zaskoczylo mnie to z tego wzgledu iz pierwszy raz spotkalem sie by ktos na pas mowil, ze to jakies zboczenie, niechcialem zebys zrozumial to zle. Macie racje, ze nie ma co pieprzyc o teorii, tylko trzeba wszystkie te sprzety przebadac osobiscie. Co do VTX'ow no fakt faktem w sumie wrazenie robia, ale to nie to czego szukam, padnie jednak NA XV1600 albo VN 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w ubiegłym roku sprzedałem V-Stara 110A z 2000r.

Została mi tylko Virago 535 z 1994r na ktorej jezdzi żona, czasem ojciec.

Jak zapewne nie długo się trzeba domyślać, że chodzi mi po głowie duży ciurser.

I co tu wybrac?

Yamahe XV1600 czy może VN1600? (myśałem też o VN2000 ale cena....)

Z góry dzięki za rade, skrobnijcie coś co rozwieje moje wątpliwości!

Pozdro.

 

www.tomek-dorszewsky.webpark.pl

 

nie obraz sie:

tak jak czytam ten "topic" to az mnie skreca - zadales pytanie jak dziecko (moze lizaka niebieskiego a moze czerwonego - doradzcie)

zastanow sie czego oczekujesz od sprzeta - czy zalezy ci na wygodzie czy przyspieszeniu. czy moze dzwieku. czy tez spalaniu a moze potrzebne ci miejsce do wozenia bagazu. albo inne parametry wyboru (pas czy kardan) a zapewne tez kasa ITP ITD - napisz ile mozesz przeznaczyc na sprzeta i dopiero wtedy mozemy ci pomoc - a tak do tej pory jest to "BICIE PIANY"

UWAZAM ZE TEMAT POWINIEN POJSC DO SMIECI

sorry jezeli kogos urazilem

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie:

tak jak czytam ten "topic" to az mnie skreca - zadales pytanie jak dziecko (moze lizaka niebieskiego a moze czerwonego - doradzcie)

zastanow sie czego oczekujesz od sprzeta - czy zalezy ci na wygodzie czy przyspieszeniu. czy moze dzwieku. czy tez spalaniu a moze potrzebne ci miejsce do wozenia bagazu. albo inne parametry wyboru (pas czy kardan) a zapewne tez kasa ITP ITD - napisz ile mozesz przeznaczyc na sprzeta i dopiero wtedy mozemy ci pomoc - a tak do tej pory jest to "BICIE PIANY"

UWAZAM ZE TEMAT POWINIEN POJSC DO SMIECI

sorry jezeli kogos urazilem

 

pozdro all

Byc moze mogles i odniesc takie wrazenie, ale wlasnie chcialem sie poradzic Was o to czym o i jak sie jezdzi w/g dlaczego to a nie co innnego, Chcialem zaciagnac tych rad z racji tego ze w moim miescie za bardzo nie ma w czym wybierac i poto pytam by pojechac juz z jakas wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...